Vücut geliştirenler bir bakıversin?

bir azimle spora başlamıstım bir sevdaya tutulduk kendimi sanayide kullanılan mavi variller gibi hissediyordum boyuma göre baya kiloluydum 20 kiloya yakın kilo kaybım oldu düzenli bir diyet ve sporla kız mevzusu yalan oldu fakat sporu yaptıkca motive oluyorum açıkcası şimdi soruma geleyim maksat karın kasımın çıķması günlük 200 mekik çeksem 1 ýil +body ile uraşsam yedigıme içtime dikkat etsem vücut iyi bir hal alırmı biraz mantıksız bir soru oldu ama ögrenmem lazım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece mekik degil farkli daha fazla hareketler yapmalisin birden cok sayida yapma yavas yavas artir 1 yilda gayet iyi gelisirsin ilk 3 ayda etrafindakiler sendeki degisimi farkeder zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• SAKIN HA mekik falan günlük 200 tane çekmeyle bir halt olmaz.. boşuna deneme... ağırsağlam var youtubede gir onun sayfasına 24 25 bin abonesi var oradan videolar yerine gir karın kası yaz artık antrenman için ne yapmak istiyorsan.. ve vücut geliştirmek için agirsaglam. com a gir ordan kas geliştirme bölümünden evde 3 günlük rutin var onu yap veya normal 3 günlük rutini ben 3 aydır yapıyorum inanılmaz derece hacim kazandım kaslar falan süper duruma geldi 3 aylık sürede ve bunu yaklasık 1 yıla tamamlamak istiyorum devamıda gelir inş. dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...