Optimum gold protein tozu?

arkadaşlar kullanan var mı bu ürünü ,? içindeki ölçek standart sanırım antremandan önce ve sonra 200 ml su ile bir ölçek alıyorum acaba iki ölçekmi almalıyım bilgisi olan var mı siz nasıl kullanırsınız bu ürünü ?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben 300 ML 1 ölçek koyuyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Farketmez dostum, günde 3 ölçeği geçme çünkü yağ oranı fazla ve 180 den 235 lere kadar yükseldiğinden almıyorum

0|1
    0|0
  • Kardeşim Ben Pek Memun Kalmadım Ama Kullanan Arkadaşlarımın Hepsi Memnun Olduklarını Söyledi
    Protein Tozunu Antemandan Önce İçme Spordan Çıktıkdan Sonra 30.40 dk sonra bir ölçek Olarak Al
    Gün İçerisinde Yediğin besinlerin Protein İhyiyacını karşılamıyorsa Eğer O Zaman Kullan

0|0
    0|0
  • sabah uyanır uyanmaz, 200ml bir ölçek, spordan hemen sonra yine aynı şekil 200ml bir ölçek, bence böyle kkulan maksimum faydayı böyle görürsün

0|1
    0|0
    • 200 ml protein tozunun icinde kac gr protein var 200 gr degildir sanirim eger oyleyse gunluk 400 gr arnold kullanmiyordu yani.

• tam anlatamamışım kusura bakma :D 200ml suyun içine bir ölçek demek istedim

• deneme hiç doğal al protein tozunu yani lor peyniri ye süzme yogurt et falan onlar daha saglıklı

0|0
    0|0
    • bence biraz kitap oku..

• ya potein doğal üründür zaten sen başta yanlış düşünmüşsün bence protein tozu ilaç değildir doğal proteindir

• Kimyasal yoksa dogalsa al ama kimyasal varsa demem o ki dogali varken sacmalik olur

Yükleniyor...