Hayatınızı başkalarının eline bırakarak yaşayanlardan mısınız?

Hayatınızı başkalarının eline bırakarak yaşayanlardan mısınız? Yoksa başına gelen her şeyin bedelini birine yükleyenlerden mi? Yoksa size göre her şey normal de, çevrenizdekilere mi anormal geliyor?

Bir insanın kendine yapabileceği kötülüğü, başka kimse ona yapamıyor. Ve maalesef insan en çok kendini kandırmayı seviyor; hele konu aşksa….

İlişkilerini büyük bir bağımlılığın içinde yaşayan ama bunu bir türlü fark edemeyen, hatta bu bağımlılığa sevgi diyen pek çok kişi var.

Güncellemeler:
hayata karsı bır durusumuz ınsanlara karsı bır cızgımız olmalı
Hayatınızı başkalarının eline bırakarak yaşayanlardan mısınız?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımı kontrol etmeye çalışsamda o kendi bildiğini okuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• asla hayat benim doğrusu ve yanlışıyla

0|0
    0|0
    • bunu basarabılıyor ve cevrenden gelenlere aldırmıyorsan guclu bır kısılıge sahıpsındır

• Ben ilişkime bağımlı olduğumu kabul ediyorum. Bitirince dayanamıyorum. En iyisi böyle devam etmesi. Sanırım hayatı yaşamayı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Benim hayatim başına buyruk..

0|0
    0|0
  • bunu gizliden yaziyorum cünkü bu konu cok zoruma gidiyor...nisanliyim bikac ay sonra dügünüm var. hayatimi ben degil sanki baskalari yasayip karar veriyor benim icin. ask konusunda da öyle ne yazik ki. hic bi zaman kendi ayaklarimin üstünde duramadim. keske hersey farkli olsa diyorum. ilerde cok mutsuz olucam cünkü. arkadaslar yapmayin. kendi hayatinizi kendi ellinize alin. i aksamlar

0|0
    0|0
    • tesekkurler kendınden guzel bır onek verdıgın ıcın bende aynı hatayı yaptım ve bosandım :(

• neden bıle bıle lades kı neden yamak zorunda hıssedıyorsun kendını

• baski tehdit desem

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet hayatımız tayyip bubanın elinde bıraktık gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Tek bağımlılığım sigaram, hergün 30-35 kere yiyişiyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...