Bakalım kızlarımızın sabrı nereye kadar.

kızları nazik , kibar olarak görürüz . ama bazen onlarında dellendiği anlar olur . acaba ne tarz çok agresif çıkışlarınız var . küfür , şiddet , çığlık , hakaret . bu tarz birşey yaptığınızda kendinize "e yuh artık" dedirtecek ne oldu ve ne yaptınız

Güncellemeler:
son 3 cevap kırmızı balonlulardan. hepside şiddete meyilli. korkmaya başladım

0|0
132

En İyi Kız Görüşü

• hiç kötü laf etmedim çünkü her zaman kötü söz sahibinindir

0|1
    0|0
    • 38 yaşındasın , evlisin , ve hiç kötü laf etmedin. ya gerçek bir meleksin yada güzel bir yalancı.

çocuk varmı merak ettim.

• neyse kıyamadım şimdi uyusun yorgun belliki.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Asfalyalarımın attığı nadir zamanlarda bile sabırlı olmaya çalışırım ,misal kırmızı ışıkta durmama rağmen söylenen söylene geçen kadına sabrettim ama tampona tekme atınca dayanamadım ve içten gelimsel dışa vurumsal sanatsal bir kafa atma çalışması zuhur buldu ..

0|1
    0|0
  • E yuh dedirten, sadece bikere abimin başindan aşagi kola dökmüstüm:D Bide kafedeydik hala şaşarim nasil yaptim diye..

0|1
    0|0
    • işte mevlam abine peygamber sabrı vermiş ki sana aynı şekilde karşılık vermemiş. ne yaptıda kola ziyan oldu merak ettim.

• Gercekten normal de yaptigim bisey degildir.. Sinirlenince dilime vurur benim. Bagirip cagirmam, kufretmem, ama agir konusurum bilirim. Arkadaslarim da soyler zaten o anda kufretsen daha iyi diye, Allahtan ki cabuk kizan biri degilim.. O bir istisnaydi oyle, ama gulerek hatitlatir abim de cok sükür.

• Kırmızı degil, Kannnn kırmızısı :p

• bunları yapmam ben en fazla sinirlenince ses yükseltirim ama asla hakaret ve kötü kelime söylemem

0|1
    0|0
  • valla cok sinirlenmişsem gözüm hiçbir şey görmek kendimden korkarım o zaman Allah kimseye yaşatmasın o ana ama sakinleşince çok pişman oluyorum

0|1
    0|0
  • Sinirlendiğimde cidden gözüm birşey görmüyor.. Neler yaparım neler, millet kelime yapıyorum sanmasın bu sitede tanıyan birkaç kişi var beni, kısacası bilen biliyor beni.

link

0|1
    0|0
  • Sinirlendiğimde sokak köpeklerini düşünüp sakinleşiyorum.Çünkü onlar isteseler kemiklerimizi kırabilecek güçteki çenelerine rağmen bizden eziyet görmeye devam ediyolar. Ama bu bile sakinlestirmezse biraz erkekfatmayım duvardan duvara vururum adamı.

1|1
    0|0
  • ellerimi yıkıyorum arkadaş ise gıdklamaya çalışıyo döndüm arkadaşa aklıma ne küfür geldiyse saydım sonunda da seni seviyorum dedm snra elimi yıkamaya devam ettm

0|1
    0|0
  • Küfür etmem,birisine küfür ediyorsam cidden edilecek kadar sınırlarım aşılmıştır.

Korkarsam çığlık atarım ve ancak sevdiğim insanlar zarar görürse şiddete başvurmak durumunda kalırsam o zaman şiddeti seçerim.

0|0
    0|0
  • 50 lerinde bir adam bisikletle gecerken dokunurda gecerse sen ne dersin !

0|1
    0|0
    • ulan ... ... ... ... ...

az bile yapmışsın kart **zevenge

• her trlü cinsel taciz sözlü dahi olsa saydrası gelio insann

0|1
    0|0

• çok sabırsızım ama olmadı yanai

0|1
    0|0
  • arkadas arasinda ana baci avrat tanimadan gidiyor iste agiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bana bir kız aynen bunları yaptı, sebebi aşırı ilgili davranmam ve ölecek kadar sevmem

0|1
    0|0
  • ALAYI balon bunların...

0|0
    0|0
Yükleniyor...