Sevgilim aldatıyor mu?

sevgilim askerde ve ben onnla ilgili birşeyler dydum eski sevgilisine mesaj atıyormuş arıyormuş kendisine soruorm ewt dio aradım dio ama bi sebebi vr dio bn ne yapmalym ?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilisini aramadan önce seni arayıp eskiden böyle bir dava vardı son kez bunun için onu arayabilir miyim diye sorması gerekliydi, evet bu şekilde davrandıysa o seni aldatıyor demektir. Aldatmak biriyle öpüşmek sevişmek ele ele tutuşmak değildir sadce. Saygılar

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• saklamıyorsa konustugunu aldatmıyor sayılır aldatması için seninle beraber olması lazım..askerde erkek sevgilisiyle olamıyorsa telefonda konuşup mesajlaşıyorsa bu demek okluyorki herkes sevgilisi olabilir o imkanlarla..mantıklı bir açıklama iste veremezse kendi onurunu rencide ettirme ..o onur ölene kadar lazıminsana..allah kolaylık versin..

0|0
    0|0
  • bişey yapman bişeyi değiştirmez oluruna bırak

0|0
    0|0
  • Ne çiftler gördüm deli gibi birbirini seven. Ama askerden sonra hiç birşey eskisi gibi olmadı. Kendini buna hazırlasan iyi edersin.

1|0
    0|0
    • Herşeye hazırlıklı ol diyorsn yanii

• aynen. üzülmemen için hazırlıklı olman lazım

• bence düşünmene gerek yok hiç uzatmadan dahada derinlere indemen kestir at üzülme derim..

1|0
    0|0
    • Seviyorsan ne olacak pekii kolay olmuyor ki kestirip atmakk :((

• yani bide şu var eğer yakından eski sevgilisine bi git bak mesajlara ona göre davran

• O da silmiştirr kızda niye yalan söylesin kii kızında sevgilisi var zatenn

• bas tekmeyi gitsin

1|0
    0|0
  • Onu seviyor seni kullanıyor. soğuk ta davranıyorsa sana salla gitsin.

1|0
    0|0
    • Aksine soğuk davranmıyor . .

• Gerçekten geçerli bir sebebi olabilir çok önemseme

• Çok önemseme diyorsun da bu zor işte öğrenmeye çalışıyorum . .

• salla gtsn ya bosver

1|0
    0|0
  • sebebinin ne olduğunu dile getiriyomu peki

0|0
    0|0
    • Ewt eskiden olmuş bir olay varmış onu kapatmak için dio ama ben o eski sevgiliysiyle de knstum o öyle demio

• Nedenini solemesi lazim tabiki..ki sevdigi insanin aklinda soru isaretleri kalmasin..

• atabilir can sıkıntısından.. sen şimdilik alttan al

0|0
    0|0
  • aslını öğren bakalım

0|0
    0|0
  • sebebini sormakla başla

0|0
    0|0
    • Sordum söyledii

• O öyle diyor eski sevgilisi öyle demiyor amaa ben ona inanmak istiyorm ama yine kafam karışıyor ..

• pardon ya ben yanlış okumuşum eski sevgilisine mesaj atıyorsa kesin bir şeyler var benden söylemesi dikkatli ol

Kızlar Ne Diyor 4

• Adam aradim diyor. Hala düsünüyor musun sen?

1|0
    0|0
    • bi sebeb var diyor ama seviyorsan ne yaparsın sen ?

• saçmalamış bir de açık açık söylüyo

0|0
    0|0
  • eski sevgilisi ne diyoo

0|0
    0|0
    • Özledim seni falan diye mesaj atıyor diyor eski sevgilisi

• aynen öyle canıım seviyorum diyede gerçekleri görmezden gelme şüpheyle hiçbir ilişki devam etmez

• Haklsn ya teşekkür edermm ;)

• Neymis sebepi sormadinmi..

Cocuk durustmus..demeyedebilirdi dimi..

0|0
    0|0
    • Ee yani demeyebilirdi dediği için kurcalıyorm . Sebebi eski davalarmış işte ama eski sevgilisi seviyorm falan özledim diye mesaj atıyor bana diyor

• Evet zor tabiki :(

• Gerçektenn zorr ya ne yapacağımı bilmiyorm :(

Yükleniyor...