Erkek arkadaşım ilişkimizin bir süre gizli kalmasını istediğini söyledi.

neyiz bilmiyorum herşey 2 gün içerisinde gelişti tanıştığımız günün akşamında bana sarıldı.sevgilimiyiz diyorum senden hoşlanıyorum hatta daha ötesi var diyor ama sevgilimsin demiyor çıldırıcam yaa!kafesi var görüşüyoruz gündüz onu görmyee gittim bugün yine yanımıza 5 dakika geldi oturdu daha sonra kalktı gitti yanımızda birileri varken benden uzak ama gece baş başa kaldığımız da herşey güzel.kafedeyken yanıma gelip otrmyan insan şimdi eve geldim k.bakma diye mesaj atıyor ne yapmaya çalışıyr anlamadım.sordğumda biz neyiz böle gizli mi görüşcez dediğimde bi süre evet dedi sakladğın bişey mi var diyorum hayır diyor ısrarla sordum.iş durumum belli değil benim burdan gitme ihtimalim var uzak olcaz ilerde benim işimin olduğu yerde yaşamak istermisin diyor 15 inden sonra herşeye karar verelim o zaman belli olcak diyor! çıldırcam ya ne yapmalıyım ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söylüyor gözünden anladım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yani durumu zaten kendisi açıklamış ben gönül eğlendirmek istiyorum diyo ve benm zaten ciddi takıldığım biri var demek gibi bişi bu farklı ilginçç..

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin?peki nasıl ders vermem lazım bu dengesize?

• en iyi ders uzaklaşman dicem ama o zaten senleyken başka kurbanlarda arıyodur kendine yani ne yaparsan yap koymaz ona yani

• bence hiçbir yere gitmeyin oturun oturduğunuz yerde başkaları gitsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çıldırma hayatım de ki ona kendini rahat ne zaman hissederse seni çağırsın sende istediğin gibi takıl başkalarıyla görüş konuş onu da hiç sallama sen erkek tek değilsin zaten de

0|0
    0|0
    • ya canım öyle basit hafif biri değil bu yani dalga geçecek biri değil 4 yıllık arkadaşı var benim yakın arkadaşm o tanştrdı zaten.öyle yapıcam ama ya ciddyse sonra ben rezil olurum ?

• Gerçekten seven biri neden gizli kalmasını istesin ? Abes. Hiçbir geçerli nedeni olamaz bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...