Bana son olarak attığı mesaj?

erkek arkadaşımla ayrıldım sebebi bana kalsın yarında cezaevine gidicek kendisi bana bu mesajı atmış ondan nefret ediorum beni tek anlayan sen vardın sende giittin hattımı telefonumu kırıp şimdi karakola gidiorum nezarette geçircem bugünü yarında gidicem pişman olcaksın yanlış yaptığını zaman geçtiğinde anlıcaksın geç olacak ama şunuda il bu blöf vea yalan değil senden sonra biriyle evlenirsem canım kanım oğlumun ölüsünü öpeim kib sen çok sevdim çok yazmş teli kapatmş. ben artık napımki :/

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• içimden geçeni söyleyim mi inan ma olmadı ara karakolu sor bizim arkadasın sevgiliside işte arkadaşına mesaj attırıyordu güya kendileri yogun bakımdaymışta hangi hastahane dedik salladı bi hastahane tabii aradık yok öyle biri deyince bu defa kıvırmaya calıştı cocukları kandırırlar bunlarla

0|0
    0|0
    • evet aradım böyle biri az önce şubemize getirildi siz nesi oluyosunuz dedi :/// of naptım bn ya ://

• niçin girdiğini bilmiyorum ama eger senin için bitmişse boşver tehditlerle seni üzmeye çalışmasına aldırma hikayeyi tam olarak bilmiyorum ama eger ayrılık kararı vermişsen o üzülmesin diye geri dönmen halinde ileride sen daha çok üzülürsün

Erkekler Ne Diyor 2

• alayınız böyle tiplere tapıyor sorun yok bekler ağlarsın eminim

1|0
    0|0
  • şu an görüştüğün çocuğa mesaj at "ne yapayım" diye sor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle söyleyip uygulayanına daha rastlamadık.. Sözde herr şeyi yaparlar zaten

0|0
    0|0
  • kesinlikle inanma öyle yazarlar ama yapabilcek kadar adam olanini göremedik daha..

0|0
    0|0
Yükleniyor...