Kalp atışlarınızı yavaşlatan herhangi bir yiyecek var mı yalnız ilaç olmasın ?

Arkadaşlar kalbimin çok atmasını engelleyemiyorum onun karşısındayken ve çok belli oluyo bunu nasıl engelleyebilirim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ah ne güzeldir kalbinin atması heyecanla durdurmana gerek yok bunu yaşa dolu dolu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• nanenin sakinleştirici etkisi vardır. nane çayı içebilirsin yada bi bardak suya 1-2 dalla nane yağı damlatıp içebilirsin

0|0
    0|0
    • teşekkürler naneli şeker denedim de çayını denemedim onu da denemek lazım

• bildiğin kuru naneyi kaynatıp içeceksin . yada dediğim gibi nane yağı bulundur yanında o daha kolaydır işe yaradığını görürsün .

• peki teşekkür ederim onun kana geçme süresi var onu da hesaplamam gerek

• Demek istediğini anladım sanırım herhangi bir heyecan değil de normalden hızlı atıyor kalbin tansiyonun değişkenlik gösteriyor yani yanlış mıyım? Eğer fenalaşacak kadar atıyorsa kalbin tansiyondandır. Şeker tansiyonu düzenler. Ağzına şeker at sürekli yapacak başka bir şey yok. Bir de nefes egzersizleri var ama çaktırmadan nasıl yaparsın bilmem :)

0|0
    0|0
    • evet normalden çok hızlı atıyo fenalaşacak kadar değil de ellerim titriyo vs ,en azından daha derin alabilirim o da belli olur mu bilmiyorum :)

• teşekkür ederim denicem :)

• Rica ederimm :)

• yengeç burcumusun

adrenalini düzenleyici bi ilaç olabilirr..

yiyecek içecek bilmiyorm aktarda satarlar yada ordan sorabilirsin netten de bakabilirsn

0|0
    0|0
    • yok yay burcuyum internetten baktım da bi nane iyi gelir diyodu da pek etkisini göremedim

• YOOK

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hıyar yemeni tavsiye ederim

0|0
    1|1
Yükleniyor...