Bütün güzeller bir bakar mısınız?

arkadaşlar eminimki içinizde bi bakıldığında dönüp üç dört kez daha bakılcak güzel arkadaşlarımız var , sizlerden ricam doğru olduğuna kanaat getirdiğim bi teorimi cevaplamanız .

hani derler ya güzel kız parayı seçer falan diye ben şöyle düşünüyorum para dan ziyade güzel olan kız ilişkisinde kraliçe olucaksa ipler onun elinde olucaksa adam layt sa para ya çok yakışıklı oluşuna bakmaz diye düşünüyorum :)

siz ne dersiniz evet sözü güzellere bırakıyorum :

Güncellemeler:
sorumu yanlış anlamayın güzel çirkin diye sıfatlandırmadım bi kız kendine çirkinim diyorsa sorunları var demektir her kızın muhakkak güzel yanı vardır özellikle güzeller demem de ki maksat burda güzel insanların olduğuna inanmamdı özürdilerim sanırım yanılmışım .

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bence kisilik onemlidir. para hersey degildir hayatta. ama parasizda olunmuyor. ipler surekli kizin elinde olursa, belki zamanla kiz osanabilir, bikabilir. karsigimda erkek bana bazen tepki vermeli, yoksa o iliski bence bosdur. heyecan falan olmali, bazen tatli tartismada olunmali. ama gonul almayida bilmelisin. bneden bu kadar.

0|1
    0|0
    • teşekkürederim sevgi yazdığın her bir harfin için , muhakkak ki anlattığın gibi ama çevremde gördüklerim güzellerin yanında laytlar var istisnalar da var elbettesi her iki tarafa da saygı duyuyorum .

Kızlar Ne Diyor 6

• para çok önemli evet ama adam da para gibi olmalı

0|1
    0|0
  • bence para önemli değil ama yakışıklı olmalı yanıma yakışmalı , ayrıca biraz da kibar ve kültürlü yol yordam bilen birisi olmalı

0|1
    0|0
    • iplerin her daim sende oluşu bu beklentilerinin olmayışını kapamazmı .

• ama yanılmayla arkadaş yapıyorum sizi şu an :) çünkü adın minel diyelim senin minel olarak fikrin bu en az 30 kişi gördüm teorimi onaylayan

ne demek bu cidden anlamadım

• :) yani yanılıyorsun tezimi çürütemedin demek istedim diğer heceler de süstü , düşüncemi destekleyen 30 kişi gördüm umarım anlarsın bu kez hatta kırılma diye şöyle diyim umarım ben anlatabilmişimdir .

• kesinlikle katiliyorum. kralice beni isem her konuda ne paranin onemi var ne yakisikli partnerin. ipler benim elimdeyse yakisiklida benim parada :)

1|0
    0|0
  • hersey para degil

0|1
    0|0
  • B*ktan genellemelerine hayran kaldım balım..

Çirkinim, gidiyorum :/

Kızlar çirkinleri dışlıyor bu herif!

1|1
    0|0
  • light lık kısmı geçiyorum ama erkek kıza dengeli bi seviyede ilgi gösteriyosa ve bunu hissettiriyosa sıkıntı yoktur..

0|0
    0|0
    • teşekkürederim peki layt oluşu ilgini çekmezmi .

• öle bi insanla karşılaştığımı düşünüyorum umarm sonsuzum olur teşekkürler :))

• çok sevindim adına :) inş. mutluluğun tanımı sen olursun .)

Erkekler Ne Diyor 1

• yanlış. ilişkiye nerden baktığın önemli.

Dışarıdan bakarsan ipler adamda. içeriden bakarsa ipler kadındadır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...