Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye kazansaydınız siz ne yapardınız?

Duyarlı davrandı’ MİLLİ Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde çeyrek biletine büyük ikramiye isabet eden Mersinli özel güvenlik görevlisi Şahin Özdemir, mesai arkadaşını arayıp, “Kardeş! Milyoner oldum, ben gidiyorum. Gel nöbeti devral” dedikten sonra ailesini de alarak Ankara’ya gitti. 800 TL maaşlı Özdemir’in, 11 milyon 250 bin lira kazanmasına rağmen işyerini terk etmemesi ve duyarlı davranması takdir konusu oldu. Size bu kadar para çıksaydı ne yapardınız. İşlerin aksamaması için işyerinizi arar mıydınız?

0|0
10|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• ah bu ihtimaller beni delirtiyor

0|0
    0|0
  • Büyük Hedeflerim var dedi açıklamada. Büyük hedeflerin geçkeleşmesi zaman almaktadır. O gerçekleşinceye kadar çalışmak istiyordur belki.

0|0
    0|0
  • Biraz degisirdim bunu itiraf etmeliyim :) degismem diyen insan yalan soyler bnce ve yatirim yapardim ihtiyacm olan seyleri karsiladktan sonra tabi...

0|0
    0|0
  • e heralde arardım yani . neticede sorumluluğum devam ediyor .

0|0
    0|0
  • bana cıkma ihtimali yok bilet almam ama su adama nedendir bilinmez cok sevindim hayrını görsün

0|0
    0|0
  • tüyerdim ortalıktan :D

0|0
    0|0
  • ben gidiyorum canlarim milyoner oldum hadi bayyy :D

0|0
    0|0
  • Götü başı kaybederdim.

1|0
    0|0
  • önce kardeşme bi ferrari alrdm snra kendm de sınv stresi yerne gider özelden tıp okrrdm .D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• izin günümü beklerdim hatta yerime eleman bulunana kadar çalışmaya devam ederdim yemek yediğim kaba pisletmem.

0|0
    0|0
  • aynı şekilde olacaktı benimde farklı değil.. neyse zaten çıksa ben 3 yıl ucu ucuna geçineceğim parayı alıp geri kalanını aileme vermeyi planlıyordum..

0|0
    0|0
  • Bankadan almazdım. Vasiyetimde bir yere bağışlanmasını isterdim. Veya ölmeden önce ellerimle dağıtırdım. Yada alıp iş kurardım düşkün durumdakileri çalıştırırdım.

0|0
    0|0
  • %75 i Türkiye'de ki yoksullara %24 'ü Yurt dışında ki yoksullara, %1 i kendime.. Ciddiyim..

0|0
    0|0
  • o para bana çıksa hayatımda hiçbirşey değişmez sadece yardıma ihtiyacı olanların değişir ...o para için kafa yenmez ...o paradan hayırda gelmez

0|0
    0|0
  • Noterden tastik ettirir, sonra banka müdürüne vekalet verir ve hiiiç sesimi çıkarmadan işime bakardım :)

0|0
    0|0
  • ne işi yaw bana güvenip de mi açmışlar iş yerini o saatten sonra herkes işine baksın paydos . doğruya doğru arkadaş

0|0
    0|0
  • Haberlerde 45 milyon lirayı 5 tllelik banknot haline cevirdigimizde burdan macaristana yol oluyor dediler.. ONU DENİYECEKTİM ANASINI SATİM :d

0|0
    0|0
  • haren kurarmışım dermişim ama hayırlı işlerde harcardım cevremde kimsenin madur olmasına izin vermezdim herhalde yokken elimden geleni yapıyorum olsa daha fazlasını yapardım o kesin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir tane ev alırdım büyük bir hayalim ailemi güzel bir evde yaşatmak ve herkese bir iş yeri açardım anneme restourand abime bayan kuaför yeri

0|0
    0|0
  • şöyle babama anneme ev araba yazlık villa alırdım kardeşime bir ev bir araba alırdım 3kişiye daha iyilikler yapardım gersiyle yatırım yapardım

0|0
    0|0
  • Kazandım zaten teselli ikramiyesi araba almayı düşünüyorum bmw 3.18 i

0|0
    0|0
  • okulu bırakırdım :D

0|0
    0|0
  • geçti borun pazarı sür eşşeiyini nigdeye

0|0
    0|0
  • tuvalet yaptırırdım zamansız gelen paranın ben içine s.ç.m

0|0
    0|0
  • patron benim artık :)

0|0
    0|0
  • fakirlere dağıtırdım(dağıtmadı)

0|0
    0|0
  • at alırdım

0|0
    0|0
  • ben bencillik yapmadan bu parayı harcamaya gayret gösterirdim.nede olsa para insanı degiştirecektir

0|0
    0|0
  • karıyla yerim

0|0
    0|0
  • şimdi bi yığın hayal kurası geliyor insanın 11.250.000 yani yaklaşık 470 yıllık maaşım.. yani 470 yıl boyunca yemeden içmeden para biriktirsem bu kdr param olacak.. şimdi insan nasıl dertlenmesin dimi ama? bi ton hayal kuruyorum sonra bozuyorum yok onu yapmayayım şunu yapayım diyorum. ayılınca of ulan of diyorumm hala..

0|0
    0|0
  • g*tü kaybederdik o dakikada :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...