Lazer angelovun yag oranı yüzde kaç arkadaşlar ve kas kütlesi nekadar sizce?

böyle bir kas kütlesine ve yag oranına nasıl sahip oldu sizce full kas adamdaki yag yok yag oranını bukadar düşürsem bende böyle olurmuyum
lazer angelovun yag oranı yüzde kaç arkadaşlar ve kas kütlesi nekadar sizce?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kilim ve boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 83den 75e düştüm ama yag yakımı durdu neyapıcam

• Kilo filen verme kilo alip definasyonda ancak bukadar dusebilirsin oda zor adam yil boyunca ayni yag oraninda steroid kullaniyor bu vucudu dogal olarak yakalamak zor vede boyle kalmak imkansiz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Olursun ama enaz 2 yıl çalışman gerek. 2 yılda böyle olamazsın ama fit bir vücut olur. %5 diye biliyorum yağ oranı. 90 kilo civarında. Ama %10 altına inince vücut için sağlıksız koşullar meydana geliyor

0|0
    0|1
  • %4-5 dır.. Dahasini zannetmiyorum.

0|0
    0|1
  • olamazsın güzel kardeşim, o adam dünyada tek :) o yüzden lazar zaten, definasyonu, estetiği, genetiği ve simetrisi tek kelimeyle harika. 2-3 senede bunun gibi olursun diyen cahillere bakma bu işler hiç kolay değil

0|0
    0|0
  • %3 4 dür bu adamın yağ oranı. Sen baya yenisin galiba bu soruyu sorduğuna göre. Olamazsın genetik yapı denen bişey var ve en az 7 8 yıl çalışman gerek.

0|0
    0|0
  • %5 falan sanırım

0|0
    0|0
  • Olursun

0|0
    0|2
  • Olamazsın anatomik yapısınfarklı ve trenbolon kullanıyor o yağ oranında kalabilmek için %4

0|0
    0|1
    • Sen bırak aşağıdakileri, %4 ve simetrik yapısı dünyada çok nadir dostum resmini atsan bakalım burada

• Simetrik yapisi nasilki

• 5-8 gezio bütün sene

0|0
    0|0
  • Profilimde taşırım o boyutta severim pici ama Türk duşmanı

0|0
    0|0
  • Böyle olman imkansız :D adam dünyanın en yağsız kaslılarından. %4 %5 gibi bir oranı var

0|0
    0|1
Yükleniyor...