TRABZONSPOR hakkında düşünceleriniz?

TRABZONSPOR hakkında düşünceleriniz?
Ben fanatik Tabzonsporluyum benim gibi fanatik olanlar veya başka takımları tutanların Trabzonspor hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum.(ama argosuz lütfen)

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Güzel transferler yaptı
    güzel de oynuyorlar
    kupada kötü olmasa elenmese iyi olacaktı
    o takım nasıl elendi hala inanamıyorum
    Trabzon bunu hep yapıyor
    güzel takım olusturuyor ama avrupada yeniliyor yıl sonuna dogru toparlıypo
    neden her sene kadro degişiyor garip
    en güzel zamanlarda colman lı alanzinho lu TS nasıl olurda kötü sonuclar aldı ala anlamıs degilim
    ama bu avrupa ligndeki takımı rahat yenecekken elenmesi?

0|0
    0|0
    • Evet benimde en çok sinirlendiğim her sene kadronun değişmesi bir türlü adapte olamıyorlar

• İyi yönetilmiyor
    İstanbul takimlarin a karşı dik duran takımın iskeletini bir İstanbul takımına (gs) vermesi çok saçma

0|0
    0|1
  • Takım işte.

Bazı salakların yüzüne batıyor.

3 Temmuz'dan beri bazı salak yöneticilerden dolayı kupa kupa diye ağlamaktan lige konsantre olamadı ve çok daha kötü duruma düştü. Trabzonlu taraftarın gözünü açması lazım. Bu sözde hak arama durumu onlara çok daha zarar verdi.

Geçmişle uğraşmaktan geleceğe bakamıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Bir beşiktaşlı olarak çok severim trabzon sporu. hatta evde trabzonspor formam bile var rahmetli babam trabzonsporluydu sonradan fenerli oldu tabi ama her zaman trabzonun maçlarını izlerdi :) beşiktaştan sonra tutacağım takım trabzonspordur gerisi yoktur.

0|0
    0|0
  • Takim iyi ama bazi oyuncular cok aptal ve futbolun f sinden anlamiyorlar.. Aytac yatabare falan kosmaktan acizler hele aytac rnicki macinda 20 metre depar atamadi adam geriden gelip topu aldi orda bitti gozumde bu tarz oyuncular olmazsa saglam takim 4. luge oynar 3. Bile olabilme ihtimali var

0|0
    0|0
  • 3 sene aynı teknik direktörle çalışsalar şampıyon olabilmeleri muhtemel. Transfere çok rahat para harcıyolar ama her gelen hoca farklı yatırım yaptırdığı için hepsi çöpe gidiyor

0|0
    0|0
  • Trabzonspor bir Anadolu efsanesidir. Yönetimini, taraftarını bilmem. Karadenizli de değilim, bildiğin Kürdüm.

Ama Trabzon'un eski günlerine dönmesini diliyorum. İstanbul takımlarından bıktım.

0|0
    0|0
    • Valla soruyu soralı baya oldu ama yoruma bakıncada baya duygulandım teşekkür ederim zaten Trabzonsporun doğuda baya taraftarı vardır bunu biliyordum...

• Ne yonetimi duzgun ne taraftari duzgun besiktasliyim ama volkana caki atmalari hic hosuma gitmemisti argo istemedigin icin kisa kestim :D

0|0
    0|0
    • Görüşün için sağol. Beşiktaş benim ikinci takımımdır bütün Trabzon taraftarda sever beşiktaşı. Volkan olayına gelince ben hiç sevmiyorum kendisini taraftarımız bu kadar hassasken misilleme yapması milli takımı sahada bırakıp kaçması gazetecilere mafyaymış gibi seni evinden aldırıcam demesi falan haz etmiyorum adamdan

• Bende sevmiyom ama taraftar sadece kufretse neyse ama ya caki adamin kafasina gelseydi cok mu sevincektin trabzonsporlular evet sever besiktasi bende ikisi mac yaptiklarinda zevk alarak izlerim kimin sahasinda olursa olsun ama isi fazla buyutuyo sizinkiler sanki

• Haklısın şiddeti bende tasvik etmiyorum ama bizim taraftarımız fazla duygusal bunu herkes bilir duygular mantığı çürüten en büyük şeydir ve bu şike olayları bizi çok yıprattı birde en hassas anda gol yiyince tirübine hareket çekmesi bunu yaparken bu tür bir olayın oluşucanı bilicek kadar zeki kendisi taraftar tarafsız olamaz ama bir futbocu her halukarda soğuk kanlı olmak zorundadır

• bu sene şampıyon olamaz

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi değil de orası için daha çerez ama avrupada başarılar kazanmasını isterim ülke puanı ilerler hem kötü mü olur sanki..

0|0
    0|0
  • Şike davası ve Fenerbahçe'yle uğraşmaktan kendini göremiyor. Kendi işine baksa yönetim birşeyler olur da bu şekilde çok zor.

0|0
    0|0
  • bu senede hiç iyi değiliz

0|0
    0|0
  • uuuiiyyyyyyy

0|0
    0|0
  • Karadenizli ve futbolu seven kizlara bayiliriiimmm 😍😍 bence bir çay içelim ajdhahe

0|0
    0|0
  • Yol geçen hanı

0|0
    0|0
  • Helal sana kız!

Bize her yer Trabzon!

görüsum; Takımın hali berbat.. üzülüyorum

0|0
    0|0
    • Haklısın bir zamanlar İstanbul takımlarının canına okuyan takım şimdi ne hallerde acayip canımı sıkıyor bir Mehmet Ekici var bana göre gerisi boş

• yönetim hep cebe para atma peşinde. Takımin basın adam gibi birileri gecse toparlar

• Şenol Güneşi istiyorum

• trabzonsporluyum ama artık sözde daha hak ettiği şampiyonluğu bile alamayan bir takım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Takım ile ilgili problemim yok ama yöneticileri beceriksiz. Kupadan elenmeleri talihsizlik. Kadronun sürekli revize edilmesi gereksiz.

0|0
    0|0
  • Nefret etmem gereken ama notr oldugum spor kulubu

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar Trabzonspoorr

0|0
    0|0
Yükleniyor...