Ayrılığın 12. gününde olanlar

Ayrılalı daha 12 gün oluyor. ayrılık sebebimiz yok aslında. tek sorun eski heyecan kalmamıştı. biz de her sey daha kötüye gitmesin diye tadında bırakmaya karar verdik. o günden sonra sadece bir kere mesajlaşmıştık. ondan bazı esyalarım vardı. onları almak için. sadece 12gün sonra gitmek için cesaret bulabildim. tam esyalarımı alacagım sırada eliyle burnumdaki bir seyi silmeye calıstı. eskiden ilişkimizde de bu tarz seyleri cok yapardı ama şimdi durum farklı. tebssüm etti ve hiçbir sey öylemeden burnumda ne varsa o anda eliyle temizledi. aslında çok küçük bir sey gibi gelebilir ama bi bayan böyle bir seyi neden yapar.

NOT: ayrılırken çok büyük bir kavgamız olmadı. Helalleşrerk her seyi tadında bırakmıştık.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• onu yapmasında da bence bir sebep yoktu yada nebiliyim sana dokunmak istedi o an çünkü biz bayanlar içimizden sarılmak öpmek gelsede yapamadığımız için böyle ufak tefek seylerle bile mutlu olabiliriz

0|0
    0|0
    • anladım. cok da fazla düşünmemek lazım o zaman. o an acaba sarılsam mı durumu kurtarabilir miyim diye düşündüm. bi seyler yapmak istiyordum. sabahtan beri hep aklımdaydı bu pişmanlık. ama büyütmemek lazımmış demek ki. oldu ve bitti.

• korktuğum buydu. belki de . cünkü ben de bazen böyle düşünüyordum. simdi başka birinden duymak üzse de en azından yanlış düşünmüyormuşum ya da abartmıyormuşum dedim.

bu soruların cevabını sanırım zaman verecek. istediğim kadar düşünsem de bulamıycam sanırım:(

yine de teşekkür ederim:)

• takma kafana boşver dediğin gibi bunlar sadece bir düşünce belkide hiç bir şey yoktur belkide sıkılmıştır yani bilemeyiz ama takma kafana değmiyor inan ki :)

rica ederm :)

Kızlar Ne Diyor 2

• geçer geçer daha öncekiler gibi buda geçer neler neler geçmediki link

0|0
    0|0
  • bi süre sonra belki yeniden birlesirsiniz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşım aynı durumu bende yaşadımm eğer gerçekten seviyosan ve ciddi düşünüyosan bırakma derim ayrılan taraf kim bilmiyorum ama eger kız ayrılddıysa günde 3-4 tane hatıralarınızı ve anılarımızı hatırlatan yasadıklarını hayalleriniz olan mesajlar at ve bi zman sonra değerini anlayacak sana geri gelecektir emin olabilirsin

0|0
    0|0
    • arada soğukluk olduğunu hissettim ve düzelmiyordu. artık seni seviyorum kelimesi bile agzından zorla cıkıyordu. neler yaptıysam bile. zamanında cok mutluydum bana cok deger veriyordu. ama sonra bu güzel günlerin hatırına tadında bırakalım dedim. fikri ortaya atan bendim ama yapacak başka bir seyim kalmamıştı. iki kişiden birir kara vermişse diğerine bir sey kalmıyor ilişkilerde. o kararı verdi ben dile getirdim. ama su anda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. senin durumunda ne olmustu?

• bu zamana kadar hiç yapmadığım bir seydi. ben genelde kapattığım kapıyı hiç tekrar acmadım. çünkü her defasında o kapı tekrar açıldıgında karsımda aynı insanı bulamamaktan korktum. her insan dört dörtlük değildir elbette benim de hatalarım oldu kırdıgım zamanlar ama bunlar her ilişkide olan seyler ve bizim sık değildi.

neyse. yeni yıl hediyesi olarak ceket almıştı bana. daha bugun almak nasip oldu. ayrılırken merak ediyorum diyordu. en azından resmini cekip göndereyim:)

• Resimle felan olmaz biraz duygusala bagla hayallerinizle ilgili mesajlar at daha yeniymiş hem ben derim karsısına gec konusma uzun uzun gözlerine bak ve sarıl bırak sonra sus..

Yükleniyor...