Beğendiğin birinden neden kaçarsın olm?

lisedeyim. bir arkadşım aracılığıyla dersanedeki sınıfımdaki çocukların beni çok güzel bulduğunu öğrendim , zaten çoğu zaman belli de ediyorlar, aralarında benim de beğendiğim biri var ama genelde benimle pek göz teması bile kurmuyo ben başka şeylerle ilgilenirken uzun uzun beni izliyo kafamı ona çevirince anında gözlerini kaçırıyo ve bu hareketi milyon kez yaptı. benimle hiç değilse konuşmaya samimi olmaya falan çalışmasını istiyorum hani zor bir şey değil neden yapmıyo? hadi yapmadın benim girişimlerimi tak? utanıyosa falan napabilirim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kendini sana göre çirkin buluyor.. bu kız bana bakmaz; ben platonik takılayım hesabı...direkt bir yere davet et..yoksa 40 sene sana yaklaşamaz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• belki sana bakmayi seviyordur, hani uzaktan. aklindan birseylerde gecirebilir, hayal falan. ona kapilmisda olabilir. cesareti de olmuyabilir. cunku onun yasi senden kucuk ya. sen onu red eddecegini dusunebilir. birzaman onun karsisina cik ve konuyu sen ac ona. ozaman belkide fikrini ogrenebilirsin. sana basarilar diliyorum.

0|0
    1|0
  • Yalnız değilsin canım. Bu iş bir yere varmaz söyleyim. Ona göz kırp, olay bitmiştir. Hadi kolay gele..

0|0
    0|0
  • Lisedeysen otur ders çalış son sınıftasın belli...lisedeki aşklar geçici üniversitedeki kalıcı..kafanı böyle şeylerle karıştırma..olan sana olur.tabi okumaya niyetin yoksa onu bilemem..ama erkeklere güvenme özellikle lisede aslaaa

0|0
    1|0
    • 10. sınıf

• zaten ben de lisede kalıcı bir şey beklemiyorum hani eğlence

• eğlence,başka şeyler bul eğlenmek için kendini kullandırtma kimseye

Yükleniyor...