Kapat

Ciddi Anlamda Spordan Anlayan Varsa Yardım?

Arkadaşlar dumbılla kol çalışması Ve Karın kası nasıl yapılır? Düzenli program istiyorum yardım

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes iyi dinle simdi.. Agirsaglam. com buraya gir kas gelistirmeye tikla haftalik 4 gunluk evde rutin yaziyor onu yap ve youtube kanallarida var takip etmelisin bence mukemmeler..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim iki kilo dambılım var gunde 2 kere çalışıyorum 3 set halinde 10 dk çalışıp 2 dk dinleniyorum böyle 3 set yapıyorum sonra akşam 10 dk çalışıp 2 dk dinleniyorum böyle 3 set yapıyorum toplam 120 dk çalışmış oluyorum günde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Yalniz benim programlarim erkekler icin. 2-3 kg lik dumbell lar ile calisabilirsin ancak karin kasi calismak yerine aerobik calisarak genel yag yakimi yapmani oneririm. He illaki karin kasi diyorsan 8 dakikalik canini cikarcak egzersizler var evde yapabilecegin :D

0|0
    0|0
    • Ya ben 4 kg likle çalışırm günde 30 tane 10 ar tane aralıklı 3 set airobiğe gttm azıma etti hoca gtmem bdaha :)

• Uzmantv ye gir orada videolarla anlatımlar mevcut.

0|0
    0|0
  • videolar programları bile var bende hocadan :)

0|0
    0|0
  • Kol cabuk olur ama karin kasi zor baya

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidiyorsan hocan yapsın hayır gitmiyorsan, ben iyi kötü bir program veririm sana sen dönersin duruma göre...

0|0
    0|0
  • Kolyaparsın bide yan karın kası yaparsın.

0|0
    0|0
  • Karın kası için cep telefonu uygulaması bile var

0|0
    0|0
  • Yapamazsın dostum, o gördüğün kadınlar steroid kürü yapıyorlar 😎

0|0
    0|0
  • karın kası için vücut yağ oranını düşürmen lazım

0|0
    0|0
  • Sworkiti yükle cano

0|0
    0|0
  • Ben yardımcı olabilirim MMA kafes dövüşçüsüyüm sporun en iyisini biz yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Kızlara göre değil sakatlanırsın

0|0
    0|0
  • Bol bol ekmek arası tahin helvası ye, dambıla mambıla gerek yok

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• youtube da sonderece yararlı ve gerekli videolar var oralardan yararlanabilirsin tabi başlangıc programlarına bakmanı öneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...