Hayatımın hatası... Bir dakika bakar mısınız

İçinde olduğum durumun yanlış bir durum olduğunu anladığım zaman kendimi alıkoymaya çalıştım ama olmadı ve zamanla kendimde bu gücü gördüm ve alıkoydum. Ablamın eşi ile aramızda bir yakınlaşma başladı. Ve bu çok ileriye gitti. Cinselliğe kadar.. Aramızda bir ilişki başlamıştı resmen. Çok utanıyorum bunları yazmaya ama içimde tutmaya devam edersem patlayacağım birgün. Çok hatalar yaptm. Ablamın yüzüne bakamıyordum. Onlara gittiğimde utanıyordum.. Ablamda kalamıyordum. Bu çok kötü bir şeydi.. Bunu farkettiğim zaman uzak durmaya çalıştım olmadı. Çünkü içimde ona karşı bir şeyler olmuştu artık onu hayatımdan çıkarmaya çalışıyordum olmuyordu. Ve en sonunda dur dedim kendime . Durdurdum kendimi. Ve nokta koydum her şeye. Ablam bunların hiç birini haketmiyordu çünkü. Masumdu.. 2 aya yakın bir süredir ne konuşuyorum onunla ne görüşüyorum. Bugün gördüm ama bize gelmişlerdi . hiç konuşmuyordu düşünüyordu.. Buda benim aklımı karıştı aklıma girmeyi başardı yine:S

Çok korkuyorum dayanamayıp onu tekrar arayacağım diye. Olmaması gereken bir şey bu. Yapmamalıyım :(

Ne yapıcam ben ;(((

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ablanıza durumu anlatın desem? o adamı ablanız hakediyor mu? ya sizin gibi başkasını da beceriyosa o adam? biraz sert yazdım amaçsız değil kusura bakmayın :)

0|0
    0|0
    • Ne kusuru.. Şu durumda belki küfür bile etseniz kusura bakmam..

Böyle bir hatayı nasıl yaparım ona yanıyorum..

• yıllarca içinizde taşımak var anlatıp kurtulup bir yıl içinde barışmak var. veya barışmazsınız ama yiğidin malı meydandadır deyip dalmanız gerekiyor diye düşünüyorum. Ha, ben kız olsam benim başıma gelse biri gaz vermeden götüm yemezdi anlatmaya. Orada haklısınız.

• Bilmiyorum gerçekten zor durumdayım çıkmazdayım. Her şeyi akışına bıraktım . Muhattabımıda kestim.

Erkekler Ne Diyor 3

• işin zor ne desem bos.diyecekte bırsey bulamıyorum.bence kendıne adamakıllı sevgılı edın ve ablanlardan uzak durmaya calıs

0|1
    0|0
    • Aynen dediğini yapıyorum şuan. Hayatımda biri var .. Ve ablamlardan uzak duruyorum. Bunu unutmuştum ama bugün onları görünce çok kötü oldum gerçekten.

• Bunun için çok çabalıyorum emin ol.

• ıradesız ınsan degılsın bunu unutma sen her cagırdıgında ona kosacak bır ınsan degılsın.

• cok güzel bişiy yapıp konusmamaya başlamışsn bence ne olursa olsun yapma ablana yazık bence yapma inat et o değil ablam demeye calış bence.ve istersen dertleşmek ben seni uzun uzun dinlerim

1|0
    0|0
    • Çok kötü hissediyorum kendimi. Nasıl böyle bir şey yaparım:((

Utanıyorum kendimden ama onu hayatmdan çıkardıgım için bunu yapabildiğim içinde mutluyum tam tersine. Ama bugün onu görünce çok kötü oldumm..

• hmm anlıyorum kötü bir durum takma kimseyi umursama umarım düzelir durum ama istersen dinlerim...

• yazık ya öz kardeşinee yaparmı insan bunu iğrendim ya :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yok artık denilecek bi durum eşini kız kardeşyle aldatan adam başkalarıyla neler yapmaz ki yazık ablana sana söylencek laf yok zaten

0|0
    0|0
  • Artık kardeşe de guven yok. ınsan korkuyo kıme guvenecegını

2|0
    0|0
    • valla ya iyiki kız kardeşim yok

• Bence şaşırtılcak bıse degıl. Hayatta hersey oluyo aman bıze ole seyler olmasında tobe tobe

• ya ben yinede şaşırdım hani yaprak dökümü vardı ya ordaki gibi .demek gerçek hayattaa oluyor böle şeyler .soranın duyguları var adama karşı belli

• nedense hikayen bana bi diziyi hatırlattı link

0|0
    0|0
  • enişteleri hiç sevmem ya neden bilmiyorum. iyi ki eniştem korede. bana yerini söyle bi temiz dövelim seni aklın başına gelsin

0|0
    0|0
    • Aklım başıma geldi merak etme S:

• böyle bokum bi dünya olmaz olsun acıdım ablana

• insanın kendi öz kardeşi bile kazık atarken elin adamı tabi yapar allah korusun senden herkesi .ne biçim insansın be utan .fakesindir diye umdum ama arsız seni .

• ohaaa diyorum yani fake bir konuya benziyor gerçi ama

gerçekse çok yazık sana

0|0
    0|1
    • neden eksiledin soran kardeş .aferin iyi yaptım eniştenle seks muhabbetlerine devam et mi deseydik

Yükleniyor...