Evde spor yapabiliyor musunuz yoksa salona gitmeden spor yapamıyor musunuz?

Evde spor yapabilen arkadaşlar var mı yoksa salona gitmeden spor yapamıyor munuz? evde yapılacak sporu nasıl daha eğlenceli hale getirirsiniz?

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• tavsiyem spor salonlardır özeliklede yeni başlayanlar için bir çok sou işareti olur...yapmaya çalıştınız hareketleri bir çoğunu yanlış yapılabilir...doğru kas grubunu hükmetmeyebilirsiniz..evde öğrenmeniz için azimli ve dikkatiniz iyi olması gereklidir...spor yapıorum dersiniz ama egzersizlerin ne kadarını doğru yapıp ihtiyaç duyulan bölgeleri gerektiği çalıştırmayabiirsiniz...

ilk etapta yapmak istediğiniz spor aktivetesi için spor salonarını tercih etmelisiniz en azından haraketleri doğru yapıp püf noktalarını öğrenmek adına bir trainer eşliğinde işi bilen bir kişinin yardımıyla daha kolay olacaktır.

sor salonunda kendiniz edinmiş olduğunuz önemli temel bilgiler neticesinde evde yapılabiir uygun spor aletleri ile...

0|0
    0|0
    • aynen bilinçsiz yapmak tehlikeli.Bu sene salona gidecek vaktim yok.Evde spor yapmaksa fazla uzun sürmüyor 1 hafta sonra bırakıyorsun.Disiplin olmuyor.

• ilk 30 gün çok önemlidir ister spor salonu ister ev ortamında...isteğinizde varsa ilk 30 günden sonrası kesinikle gelecektir...

he şey den önce düşünce olarak kendinizi hazır zinde hissetmelisiniz...mental hazırlık aşaması...

son cümlede değindiğiniz gibi disipin+azim..sporu bir yaşam tarzı oarak benimsenmelidir...

Kızlar Ne Diyor 13

• yoga videolarına bakıyodum sabahları,çok kolay gözüküyodu ama yapmaya kalkınca suya batırılmış bulaşık süngeri gibi pert oldum

spor salonunda da aerobik yapıyım dedim, nefes nefese sürünerek ss subayı gibi bi eğitmenden kaçmaya çalışırken terli teyzeler tepemde "hoop hoppp" diye ritim tutuyodu,sevmedim

yağlı ballı ekmek yemek daha zevkli <3

1|2
    0|0
  • evde yapılan spor aslında eğlenceli olmuyor istikrar ve azim sayesinde sen o sıkıcı işi devam ettirebiliyorsun

0|1
    0|0
  • Evde egzersiz yapılıyor ama çok terlemiyorum açıkçası. Spor salonunda ipi kopuk çocuklar gibi hareket edebildiğim için daha çok ısındığımı hissediyorum. Hoca da rahat vermiyor sağolsun, orda geçirmem gereken zamandan maximum verim alıyorum. Leon gibi profosyenel bir tetikçi olursam evde egzersiz yapabilirim.

Evde yapma durumundaysan kola, bacağa sabitlenen müzik çalarlardan al yoksa ev ortamı çok enerjik bir yer değil, müziğe uyarsın en azından.

0|0
    2|0
  • Yürüyüş bandının anasnı ağlatyorum :D hergün

0|1
    0|0
    • evde var o bana bakıyor ben ona.hiç zamanım yok.aslında kendimi kandırıyorum :)

• migrostan spor aleti aldık arkadaşla yapıyoruz

0|1
    0|0
  • en iyi spor evlenmekmiş bilim adamları diyor

0|0
    0|1
    • peki neden acaba...düzeli bir cinsel hayat mı demek istedikleri

• link ben bununla dans ederim çok da eğlenirim bayağı da işe yarar hani..

1|0
    0|0
    • durduğum yerde beni de hafifte olsa kımıldattı:) güzel şarkı.kanını kaynatıyor insanın

• arada sırada.aklıma gelirse..spor salonu şart disiplin için

0|1
    0|0
  • Siteden 4 kişi her gün birinin evinde Plates yapıyoruz. Kısır felan yiyoruz sonra.

1|1
    0|0
  • evde de salonda da spor yapabilirsin ama birinden zevk alırsın diğeri canını sıkmakla kalır..

0|0
    0|0
  • Evde de yapılır pek tabi ama salon tavsiye edilir.

0|1
    0|0
  • Sporu gerçekten sevenler dünyanın her yerinde yapa bilir. Bi yürüyüş bile yeter

1|0
    0|2
  • evde de spor yapılıyor ama spor salonunda daha verimli olur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yapıyorum mekık aleti var ayrıca her sabah kaktımmı kahvaltıdan önce düzenli şınav çekerim askeri usül uyanıs sabah iştima hesabı

0|1
    0|0
  • Evde spor falan yapılmıyor ya buzdolabı var , sağlam bir spor merkezi buldum 50 tl aylığa düşürmüşler ama baktım ki sadece bayanlaraymış, saç uzatıyorum :)

0|0
    0|0
  • spor candır, canandır..

evde bi' kaç spor aletim var, barfiks demiri, mekik aleti, dumbell ws.ws. bunlarla çalışıyorum ama son bi' haftadr çok yoğun olduğumdan ara verdim :// gidiyo baklava'lar hissediyorum

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazılıyorsunda bazen gitmeye üşeniyorsun o iş evde çok zor ayrıca evde gelişimin çok yavaş olur buda motivasyonunu düşürür salarsın.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hareketli bir müzik ve ara ara içebileceğin bir sıvı yaninda olmali... Eğer mumkunse bir hemcinsinde sana eslik etmeli birbirinizi gaza getrmeniz acisindan ii gelir...

0|0
    0|0
  • evde spor bir yere kadar. salon hem alet çeşitleri hem de sosyallik bakımından daha cazip geliyor.

0|0
    0|0
  • Bir arkadas bul ve beraber gidin..

Tabiki salona

Yalnız basına spor yapılmıyor cunku

0|0
    0|0
  • hem salona gitmeli hemde yanında biri olmalı D:

0|0
    0|0
  • Evde yapabiliyorum. Salon epey geniş :)

0|0
    0|0
  • Yaparım. Ama gidersen daha disipline oluyorsun bu gerçek..

0|0
    0|0
  • yok sadece yürüyüş yaparım dışarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...