İlişkiniz sosyal hayatınızı ne kadar etkiledi?

İlişkiniz olduğunda karşı cinsten arkadaşlarınızın bulunduğu arkadaş gruplarınızla görüşmeye devam edebiliyor musunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Devam edebiliyorum ama yanımda mutlaka onun olması lazım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• manita yapınca

bizi unutanlara ne dicen?karaktesizler diyelim mi?

0|0
    0|0
  • çok etkiledi :D

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle oluyor genelde benim için hiç bi sakıncası yok ben bunları aşmış biriyim görüşmen normal. ikinci görüşmede bu kız kim bu kız sana yazıyor bu kızla görüşmeyeceksin o kızlada bu kızlada görüşmeyeceksin ama bi kavga bi kıyamet :)

0|0
    0|0
  • ediyordum..

otorite meselesi

0|0
    0|0
  • Evet ama ona izin vermem =))

0|0
    0|0
  • evet ne alakası var yani...

0|0
    0|0
  • Etkiledi 1 tane kız arkadaşım var amk :D oda kızın kardeşi desem ylan olur

0|0
    0|0
  • farketmiyor zaten kusur bulacaksa buluyor insanlar zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o duruma bagli ve o arkadaslara. bence gunluk olmamali, eger iliskin varsa. yoksa birbirinize az zaman kalir. arada sirada beraber olmak olur. ama sik sik olmasini ben istemem. ben sevdigimle olmak isterim, tabi 24 saat arka arkaya degil. biraz ozlemde olmali birbirine.

0|0
    0|0
  • Ediyorum tabiki.Nerede olduğumu ne yaptığımı biliyorsa ki bende biliyorsam sıkıntı ne.Kısıtlanmayı sevmem.Kısıtlamayıda..güven meselesi birazcıkta.Çevreye güvenmiyorum falan boş iş.Üniversitede bir arkadaşım var sevgilisi izin vermiyor diye okul çıkışı hiç bir şey yapamıyoruz biz takılıyoruz o eve geçiyor.Sosyal hayatı diye bir şey yok kızda.Okul bittiğinde ayrıldığını düşün Üniversitede ne yaptın hiç bir şey geriye baktığında görebilceği bir şey yok.Seversin bir şeylerden ödün verirsin eyvallah ama bunlarada takılmamak gerek.Hayatının merkezi olmamalı :)

0|0
    0|0
  • Kuzenımden bıle kıskanırdı...

0|0
    0|0
  • Etkılemedı etkıleyemez de. Canımın ıstedıgını yaparım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...