Başarılı- zeki-zengin bir erkek mi yakışıklı -sosyal- maddi durumu kötü bir erkek mi?

normalde geçen sene falan benim kızlarla fazla aram yoktu.günaydın merhaba dışında.fazla başarılı değildim.bu sene sınava hazırlanıyorum ve derece yaptıgım için kızlar yanımdan ayrılmıyor.cidden kızlar böyle mi?

0|0
19|2

En İyi Kız Görüşü

• bu kizdan kiza degisir. Bazi kiz yakisikli ister digeri zeki ister. Zevkler renkler tartisilmaz. Ben dis gorunuse pek bakmam karakteri saglama bakarim. Beni ileride uzmesin diye. yakisikli olmus beni hergun aglatip uzmus neye yarar. adam olsun basimda tasiyayim. bence seni mutlu eden bi erkege bakmali. seni seven degerli biri oldugunu hissetiren seni vazgecilmezi goren birine bakmali.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• sorun zor. basari benim icinde onemlidir ama birazda parasi olmali. parasizlik cok kotudur. zeki olmakda iyidir ama sosyal olmalida. sadece o maddi durum normal olmali. maddi olarak kimsiye muhtac olmamali insan. guclu olunmalidir hayatta.

0|0
    0|0
  • Başarılı- zeki-zengin-yakışıklı -sosyal bir erkek. Tabi varsa :)))

0|1
    0|0
    • oldu.başka :P

• Bir, zenginse mümkün olduğunca zeki olmasın. Salt yakışıklığı olan erkeğin her türlü gideri vardır ama kısa sürelidir. Sosyal bir erkek ilişki yönünden avantajlıdır ama karı kıza sosyalse, ilişki yine kısa sürelidir. Başarılıysa zaten bir yerden parayı kırar. Maddi durumu kötü ve sevgilisi varsa, ya çok yakışıklı, ya da zekidir. Ya daaa kız gerçekten ona aşıktır. Şimdi de beğenmedim deme ama yorumumu :))))))))))

• Zeki ise zaten başarılı olur başarılı olursa sosyalde olur zenginde. Bundan dolayı zeki - yakışıklı olsun yeter ;)

0|1
    0|0

• 1 tabiki

0|0
    0|0
  • Basarili ve zeki. Zeki insandan daha cekici bi sey yok

0|1
    0|0
  • benim sevdiğim kalbimin istediği erkek gerisi umrumda değil

0|0
    0|0
  • başarılı zeki ve yoksul olabilir

0|0
    0|0
  • Belkide görünüş bakımından değişiklik olmuştur kendinde ve sen bunu farketmiyorsundur ?

0|0
    0|0
  • herkea birinciyi secer. cevremdeki hatunlardan biliyorum. muhendislere hastalar ahaha. ne buluyorlar anlayabiliyorum. feci yapiskanlar ya la. maas falan yuksek olacak diye kapatma calismalari.

0|0
    0|1
    • sbfbfgnfnfhsgfb

• işim olmaaz :D daha statülü bir meslek lazım

• statu ariyorsan patron bulacaksin. yonetim kurulundan birilerini. muhendisler mudur olamaz diye bir olay yok. neyin statusu anlasam. boyle bahcivanla ayaginda sari insaat cizmeli tipler mi hayal ediyorsunuz acep.

• 1 i seçerim. Hatta zengin de olmasın başarılı ve zeki olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • yakışıklılıkla zekayı bir araya koyaydın iyiydi.. diğer şıklar önemsiz kalırdı :D

0|0
    0|0
  • Hangisi daha kötü bilemem ama Namuslu evine barkına sadık iyi kalpli ve anlayışlı olan iyi erkektir!

0|0
    0|0
  • başarlı zeki zengin 1.85 boyunda geniş omuzlu bir erkek varsa Allah benim belamı versin

1|0
    0|0
  • Ortaya karışık gönder abi :D

1|0
    0|0
    • ara ara bulamazsın ortaya karısık erkegi :) gülün bile dikeni var demisler

• Sözümü dinleyen

Höt!

0|0
    0|0
  • yakışıklı zengin zeki ama bu 3ü bir arada çok zor oluyor

0|0
    0|0
  • Hemen yakışıklı diye fakir ve kötü olmak zorunda teorisi..

0|0
    0|0
  • öncelikle zeki,zengin olup olmaması ilgilendirmez etken değildir,dış görünüşüde normal olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• herkes 1i seçer aga bende kız olsam 1i seçerdim.

0|0
    0|0
  • aynen öyle kızlar sadece menfaatleri için yanaşırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...