Spor akşam mı yapılmalı sabah mı?

Bilmeyenler cevaplamasın lütfen. Kalori hangisinde daha çok yakarı. Bence akşam daha iyi gibi geliyor. Akşam yemeğinden 2-3 saat sonra falan.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle sabah, eğer çalışıyorsan örnek veriyorum 8 de işe gidiceksen 5:30 da kalkıp 6 da spora çıkmalısın gelip duşa girmek v. b derken 8 de anca işte olursun.
    İşe gitmiyorsan saatin bir önemi yok 11'i geçmesin yeter gün boyu dinç olursun. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok sıcak ta aksam iyi oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sabah sporu candır

0|0
    0|0
  • Bu zamanda akşam yapılmalı.. kaldı ki akşam yemeğini çok hafif yapmalı..
    yazın ben bir iki dilim karpuz ve peynir ile geçiştiririm.
    Böyle böyle ramazandan beri 5-6 kilo verdim..

0|0
    0|0
  • ben de tam tersine sabah kahvaltisindan 2 saat sonra diyorum :P , hormonlar cünkü aksam 6 dan sonra dinlenmeye geciyor yani dinlenmeye gecen vücudu tekrar uyandirmak cok hos bir durum degil, yapabiliyosan öglen yap cok iyi sonuclar alacagina eminim..

0|0
    0|0
  • Normali sabah, ama ben üşendiğimden daha doğrusu uykuma kıyamadığım dan akşam yapmak zorunda kalıyorum. :(

0|0
    0|0
  • Sabah uyanır uyanmaz aç karnına, yağ yakımı bu zaman daha etkili

0|0
    0|0
    • Aç karınla spor yapmayin, yağ yerine kas yakarsınız diyorlar ama.

• Uzmanlar

• Uzmanlara bakarak yaşasaydık şu an düynada hiçbir canlı kalmazdı, kimin işine nasıl geliyorsa öyle söylüyor benim önerim sabah yapman; çünkü sabah uyandığında kan şekerin düşük oluyor, glukagon denen yağ yakım hormonu tavan seviyeye çıkıyor ve vücut yağ yakma modunda oluyor, sarfettiğin efor vücudun yağ depolarından harcanıyor

• Sabah aç karnına spor yapman en çok kalori yaktığın saat dilimi olur👍 hele bu sıcaklarda sopuk bir duş ile kendini zinde hissedersin birde güzel kahvaltı ohh mis👍

0|0
    0|0
  • Sabahları yapmayı tek geçeri.

0|0
    0|0
  • Genelde sabahları yapılıyor daha yararli

0|0
    0|0
  • akşam 5 de en enerjik olduğun zaman

0|0
    1|2
  • Her ogun yapilmali.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sabah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sabah yapılan spor daha fazla etkili olur. Akşam yapılan spor uyku dengesini bozar.

0|0
    0|0
  • Ben biraz once geldim

0|0
    0|0
  • Sabah , bende her sabah tempolu koşu , yürüyüş yapıyorum ve cidden faydalı oluyor..

0|0
    0|0
  • sabah bence

0|0
    0|0
  • Sabah aç karnına kesinlikle iyi geliyor birde gece yürüyüşleri akşam değil gece yürüyüşü ben sabahları akşamları tempolu yürüdüm 45,35,25 dk günde bu kadar tempolu bir şekilde yürüyerek ayda 10 kilo verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...