Bu plan hakkında yorumlarınız?

Merhaba arkadaşlar. Dersanede aşık olduğum bir kız var. Kıza açıldım ama derslerimiz olduğundan reddetti. Yine de o kaçtıkça ben kovaladım. Geçen gün bu yüzden biraz tartıştık. Beni hiç dinlemiyor. Şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum. Haftaya onun doğum günü... Bir yerden numarasını bulup onu arayacağım. Doğum gününü kutlayacağım. Böyle yaparsam biraz aramız düzelir mi? Ya da tepkisi ne olur?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sürprizlere açık biriyse ve millet içinde artislik yapma gibi bir derdi yoksa çiçek al gönder, Çantasına bir hediye atabilirsin yanında küçük bir notla :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kiz surprizleri severmi ? mesela guzel bir surprizse ben severim. ama herkesde sevmez surpriizi. bence denemekde fayda vardir, sanirim sorun olmaz kiza. dene ki ilerdi o keske cumlesinden kurtul.

0|0
    0|0
  • Bence bir yerden adresini bul, çiçek gönder. Etkili ve görsel :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• birader sölicem ama hemen uygula. etraftan kızlarla muhabbet kur. ama kimseye asılma. soru çöz, ödev sor, beraber kantine in. bu şekilde davranışlarda bulun. eğer diğer kızlar yanındayken yanına geliyosa mutlaka iş var demektir. eğer yok takmıyosa hiç bekleme yoluna git :)

0|0
    0|0
  • Valla bende birşey yapacaksın sandım ara ara

0|0
    0|0
  • daha da kaçar senden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...