Öküz erkeğin tarifini yapar mısınız?

öküz erkeğin tarifini yaparmısınız..yaşadığınız öküz erkek durumlarını

anlatırmısınız rica etsem...

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• konusmaz

igrenc giyimli

asik surat

ukala

yol vermez

kirici

hic beklemedigin anda soylenmiycek lafi soyleyen

cimri

bakimsiz

kirli

duygusuz...

0|0
    0|0
    • ama sızın asık oldugunuz erkek turu degıl mı o.ben mı yanlıs anladım

• tamam hepsinde haklısın ama konuşmaz'da haklı değilsin bende çok konuşma taraftarı değilim. öküz mü oluyor o zaman. diğer özellikler yok.

• mal gibi desem

Kızlar Ne Diyor 8

• dunyasinda hic bisey gormemisse denir. onunden gecen bi bayana okuzun trene baktigi gibi bakan, kadin ruhundan anlamiyan. oyle bi erkege ben okuz derim hatta ve hatta odunda denir. hic bir ise yaramazlar, habire pot kirarlar

0|0
    0|0
  • kaba hareketleri olan ve kız arkadaşıyla asker arkadaşıymış gibi muhabbet eden, sert ve emir verici üslüpla konuşan erkekler...o dediğindendir bence.

0|1
    0|0
  • öküzdür romantiklikten hiçbişey anlamıyordur kızlarla ayı gibi davranıyordur erkek arkadaşlarıyla davrandığı gibi. mesela bir kafede yiyip içtikten sonra hesabı o ödeyeceğine kızın ödemesidir işte bu tam bir öküzlüktür.

0|0
    0|0
  • kızlara yalakalık olsun diye hem cisnlerine öküz dedittiren senin gibi erkekler işte alsana öküz erkek tarifi tatlım

0|1
    0|2
  • Bencillll...

0|0
    0|0
  • bencil sadece kendisini düşünen ben erkeğim şunları yaparım sen yapamazsın diyip karşıdaki kişiyi bunalıma sokan ! özel günleri önemsemeyen çiçek falan almayı geç bi tatlı sözü çok gören öküzün tekidir öküzlüğünü güzel bi şekilde anlatmana rağmen k.etmeyen üzdüğünü söylediğin halde aldırmayan ÖKÜZLERE SESLENİYORUM ALLAHINIZ YOKMU ULAN :@

0|0
    0|0
  • egoist erkek öküzlük bakımından 383097472486585656 adım öndedir

0|0
    0|0
  • sabah akşam kuşunu öttüren...

odadan kaçmana neden olucak kadar ilişkiye çok düşen...

çok uzun süre sevişen...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kaba hareketler ve anlayışssız oluşu nasıl davranacağını bilmemesi vede aynı zamanda kendini olgun zannetmesi...

0|0
    0|0
  • gizli olmasan seni tarif edecektim kardesm

0|0
    0|0
  • aldatan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...