Yardımcı olur musunuz konu sporda?

Yaa benim 2 sorunum varda sizlere bundan bahsetmek istiyorum bilenler varsa yardımcı olabilir mi?
1.

Yardımcı olur musunuz konu sporda ?
Birinci sorun ust bacak denilen yer tam olarak metreyle baktigi yer yani iste ben burayi zayiflatamiyorum yukaridan bir karis asagiya kadar olan yer burayi nasil zayiflatirim bilmiyorum.
2.

Kalcanin hemen alti ve ic bacak denilen yerler iste bide buralari zayifltamiyorum geri kalan her yer tam yerinde ama buralar sıkılasmiyor.
Sguatın bir aylik programini uyguluyorum birde ebru sallinin 2 haftada 2 beden incelme programini yapiyorum ama istenilene ulasamiyorum ne yapabilirim yurumeye yerim yok söylim.

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• Off bir şey yazıcam anlamıcan bir soru daha bir soru daha
    Ben kimseye sormadım araştırdım nette var uzun yazıları oku olmezsin dimi

0|0
    0|0
    • Okuyorumm zaten bak iki sey uyguluyorum ama olmuyorr

• http://www.bodyforumtr.com/
      Sitenin ismine aldanma çok güzel makaleler de var fakat buraya gir altlara doğru bayanlar forumu yazısı altında
      Bayanlar özel beslenme diyet
      Bayanlara özel fitness antrenman yine bunun içinde evde çalışma programı var
      Vr bayanlara özel güzellik bölümleri var kolay gelsin yıldız için değil senin yapacağına inandığım için yazdım burada çok kişiye yazıyoruz dotunu kaldırdığı yok sende ışık gördüm pes etme inan bana 1 yıl 2 yıl sursede bırakma
      Taş seni gördüğünde kendinden utansın başarılar...

• Tesekkur ederim ben zaten şu an hergun bir saatlik plates yapiyorum bide 1 aylik squat programida uyguluyorum 😊 ekimdede spor salonuna basliyacam bu dediklerinizi de bugunden itibaren uygulayacamm 😊😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...