İnanayım mı yoksa şerefsiz mi?

sevgilim eski nişanlısıyla ailesinin zoruyla barışmış yeni öğrendim şok geçirdim bitti dedim ama yollarımı kesti ailemin zoruyla oldu, kız intihar etmiş dedi. Ayrılcam ben kız biraz kendini toplasın diyor.bende dayanamadım barıştım. Kız kendini toplasın diye heryere gidiyo. Yanımdayken kızın annesi arıyo anne diye konuşuyo bana sabret bi planım var . Biz evlencez bak görürsün diyo.Sizce bu adamdan hayır gelirmi.Bazen çok inanıyorum bazende yalancının teki diyorum ama çok seviyorum.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenmenin bir tek yolu var ara sevgilini çağır yanına geldiğinde de ver telefonunu de al kıza mesaj at neden intihar ettin beni bukadarmı çok seviyorsun yaz bakalım kız ne intiharı yada saçma bir cevap verirse bas tokatı ayrıll .. He bunu ansızın ve haberı olmadan yapmalısın ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu kadar saf nasıl olunuyor? Eğer ciddi ciddi bunlara inanıyorsan, ilerde kafanı hangi taşa vuracağını şaşıracaksın demektir.

0|0
    0|0
    • belki çok sevdiğimden inanmak istiyorum işte çok sevdiğini söylüyor. hep doğru söylediğine inanmak istiyorum

• Umarım duyguların seni yanıltmaz. Ancak tarafsız bakıldığında, kandırıldığını düşünüyorum.

• ben olsam o cocugun yerınde hcbr sekılde kabul etmezdım aynı durumda sen olsan o katlanır mıydı acaba

0|0
    0|0
  • cocuk senı saf bulmus kandırıyor.daha da aklın basmıyorsa ben ne desem bos.

0|0
    0|0
  • inanma ya aile zoruyla barışmışmış bilmem ne.

0|0
    0|0
  • o kaçarken sen kovalamıyorsan o iş olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kimse kimsenin zoruyla bi is yapmaz kendi istemedikten sonra. Sevgilin senden kucukmu yas olarak? oyleyse sadece seni kullaniyor aci ama malesef oyle buyuk ihtimal. Sen ona boyle bi harekete bulunsan oda sana inanirmiydi? yol ver gitsin anca gider. seni gercekten sevseydi bu yaptiginin sana buyuk aci verdini ve saygisizlik oldunu anlardi boyle hareket icinde olmazdi. gonul eglendiriyo iki kisiyi ayni anda idare etmek denir buna arkadasim. Sen degerlisin gelme boyle oyunlara.

0|0
    0|0
    • herşeyden çok seviyorum diyo ama yalan dimi gerçek olsa benim eriyip bittiğimi görür bana bunları çektirmezdi. Hep aklımda ya doğru söylüyosa ya sabretmediğim için onu kaybedersem diye düşünüyorum.Seven insan sevdiğini bu kadar üzermi.Çok acı çekiyorum ya unutamazsam ilaçlarla zor duruyorum

• sevgili arkadasim herseyten cok seviyorum derken kendiside buna inaniyormu? kim inanir buna. Yazdim gibi seven sevdini incitmekten cekinir bi kili yipranir diye. adam acik acik oynuyo seninle gelme bu yalanlara. kendine yazik etme. Degerini bilen elbet cikar karsina. bas tekmeyi buna. sonra aglayan sizlayan o olsun seni kaybettigi icin. yapma arkadasim bunu yazik etme kendine. Sen kendini degerli gorecenki karsindakinide buna inandiracan. simdiden ilaclarla duruyom diyorsun. yapma bunu kendine

• Deli misin ? Öyle şey mi olur? Ne diye kendini harcatıyorsun bas tekmeyi gitsin.Seni gerçekten sevse o kız ölse bile yapmazdı öyle bişey. O aileyede kızada yazıklar olsun istenilmedikleri yerde nasıl duruyorlarsa.

0|0
    0|0
  • bence inanmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...