Bacaklarım ve kalçam için squat yardım?

Arkadaşlar benim kalçam biraz büyük basenlerımde var bacaklarımda kalın yani squat yapmayı düşünüyodum ama squat büyütüyo dediler squat yaparsam kalçam daha mı büyük olur ve bacaklarım daha mı kalınlaşır?

0|0
13|20

En İyi Kız Görüşü

• Squati bende calisiyorum once saglam bir diyet yap hafifle sonra squata basla squat mucuzevi bisey hareketi dogru yap kalca kaslarinda hissederek kalk. Eger hareketi ust bacakta cok yogun hissedip kalcada hissetmiyosan hareket yanlistir unutma. Ayrica yag erimeden kaslar sismez squatta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Diyetle birlikte uygularsan incelirsin ama sadece squat değil bir kaç hareketten oluşan bir program uygularsan daha sağlıklı olur. Youtube da konuyla ilgili programlar bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Squat yağ yakar kas yapar ama kalınlaştırmaz daha düzgün bir görünüm sağlar büyük yağlı bir kalçan varsa düzgün dik fit bir kalçan olur ayrıca büyük kalça güzel durur aşırı kilo olmayan bir bayanda

0|0
    0|0
  • evet düzelir

0|0
    0|0
  • Genişlemez ama büyür.

0|0
    0|0
  • Kalınlaşmaz düzene girer

0|0
    0|0
  • önce küçülür zamanla büyür squat popo ve bacaklara etki eder. bacaklarıda kalınlaşır ama o yağlı yağlı duran popoyu harika birşeye cevirir

0|0
    0|0
    • Kalça çıkık squat yaparsam daha mı fazla olur

• Bazı kalçalar geniş ama düz oluyo bazı kalçalar dar gibi ama çıkık oluyo

• o zaman da çıkık olur ama daha güzel gözükür sert durur zaten memnun olmazsan salarsın. eski haline döner squatla düzelttigin yer dikkat etmezsen hayatın boyunca kalacak mı zannediyosun 6 aya yok olur.

• Kalca ve bacaklarinin kalin olmasinin sebebi nedir kemiklerinin kalin olmasi mi yaglanma mi yoksa dogustan mi

0|0
    0|0
    • Yağlanma

• yağlanma ise diyet ile birlikte squat yap istediğin sonuca ulaşırsın. EİC olan arkadaş yağ erimeden kas şişmez demiş bu kesinlikle yanlış eğer diyet yapmazsan gayet şişer yağlar da kasların üstünde kalır. Bunun için ki diyetle birlikte uygula diyorum

• Kas dokuları sıkıdır yağdan kilo verme olmaz ama yağı eritirsiniz ağırlık kasa geçer şekli daha güzel olur

0|0
    0|0
  • Koşu falanda yap yanında yağlar erisin kaslar gelişsin

0|0
    0|0
  • Sen nasil olsun istiyosun sen

0|0
    0|0
  • Squat ne alaka kalcayla hakan demiray kalca yaz cikar onu yao

0|0
    0|0
  • Cok iyi oksanir :) sey yani cirkin bir goruntu verir gaklisin erit bnce

0|0
    0|0
  • yağları yakarsın daha şekilli bir kalcan ve bacakların olur.

0|0
    0|0
  • sen boş ver kendin olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Squat yap hiçbirşey olmaz zayıflarsın işte

0|0
    0|0
  • senden bir cacık olmaz boşyere masraf yapma...

0|0
    0|0
  • he yerin büyür gari..

0|0
    0|0
  • Şekil alır diyelim

0|0
    0|0
  • bence hiç boşma kendini geniş bacaklı büyük kalçalı kızlar erkeklerin favorisidir:) cidtiyim ben

0|0
    0|0
  • Bunun tek paresi var. Benim acilen gelip kalçalarına şaplak atmam lazım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1 haftadır yapıyorum ilk zamanlarda bacak ağrısı oluyor dediler yeni yeni ağrı başladı. 2 ay sonra azaltıp düzene sokcam her gün yapmıcam mesela. Ama şekle sokup bacağı sıkışlatıyor bel aşağı şekilli oluyor.

0|0
    0|0
  • squat basenlerı kaldıran ve sıkılastıran bır metot

0|0
    0|0
  • sıkılaşır ve şekillerinir. poponun sarkamasını önler toparlar

0|0
    0|0
  • Popoyv toplar zararı olmaz

0|0
    0|0
  • bacaklarını incelt ilk önce bisiklet sür daha sonra squat yap yağların kas olur kötü durur

0|0
    0|0
  • Bacakların kalınlaşır kalçan büyür kas dokun artar

0|0
    0|0
  • eğer küçülsün ve sıkılaşsın istiyosan önce o bölgeyi eritmelisin eğer sadece sıkılaşsın istiyosan direk başlamalısın squat kas geliştiren bişey olduğu için kasların geliştikce büyür ve orantılı olarak kalçanda büyür

0|0
    0|0
  • Play store da "bikini butt " diye bir uygulama var kesinlikle tavsiye ederim. benimde öyleydi bu uygulama sayesinde düzeldi.

0|0
    0|0
  • hayır büyütmez

0|0
    0|0
  • düzene sokar büyütür ama düzene soktuğu için hoş durur

0|0
    0|0
  • Hayır sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • işe yarıyor ben bir aydır yapıyorum aksine inceldi bacaklarım ve kalçamda daha iyi görünüyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...