Tanımadıgınız birinden hoşlanıyor olsanız ne yapardınız?

bir erkek yada bir kızdan hoşlanıyorsunuz, örnek olarak aynı mekanda okuyor yada çalışıyorsunuz günde en az 5 saat o kişiyi görüyorsunuz fakat sadece merhaba şeklinde muhabbetiniz var siz olsanız bu kişiden hoşlandıgınızı nasıl belli ederdiniz? Yada söylermiydiniz eger söylerseniz ne kadar zaman gördükten sonra söylerdiniz? Yada sizden hoşlanıp hoşlanmadıgını nasıl anlardınız? ne bilim işte soru biraz saçma oldu ama anlayanlar cevap yazarsa yardımcı olursa sevinirim.. ;)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bende seninle ayni durumdayim ama ben bir kiz olarak soylemem yani. ama erkek olsaydim once arkadasca iletisime gecmeye calisirdim. kizin hal ve hareketinw gore soyler yada soylemezdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benimde benzer bi durumum oldu çok uğraştım nerdeyse hergün çikolata alıyodum ona veriodum almıodu konuşmaya muhabbeti derinleştirmeye çalışıordum olmuordu sonuç hüsran tabi zorlamadım daha yani belli edersin bi şekilde ama iş karşı tarafa bakıor birazda

0|0
    0|0
    • aslında biraz daha detay vermem gerekirse 10 günlük bir tanışma fazlımız var ve o da digerleri gibi geldi sorular sordu nerde kalıyorsun ne okudun yaşın kaç kilon kaç vs.. konuşması yaklaşımı çok hoş açık söylemek gerekirse etkilendim fakat son bir iki gündür sanki hiç görmüyor gibi davranıyor ama görevli olarak sivil dışarı çıktıgımda görünce nereye gidiyorsun gibi ilgilenircesine soruyor.. Keşke önce o söylese keşke birde benden hoşlanacağını hiç düşünemiyorum ):

Yükleniyor...