Beni sevip sevmediği hakkında ne düşünüyorsunuz?

2 yıldır birisini seviyorum ve onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum. sürekli göz göze geliyoruz ama gözlerini kaçırıyor bazen bana baktığını hissediyorum arkamı döndüğümde genellikle öyle oluyor geçen gün bir konferansa katıldık arkamda oturuyormuş yine geçen günlerde arkadaşlarla çardak gibi bi yerde oturuyorduk telden müzik açtım ve o da aynı müziği açmış bazen onun yaşıtlarından çok yakın olduğum insanlar var onlarla konuşuyor ama bunlara rağmen yakın olduğum bi arkadaşımın numarasını istemiş! sizce beni seviyor mudur?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• kararsız diyorum.

0|0
    0|0
  • sevmiyor

0|0
    0|0
  • yok seni götürmeye çalışıyor en uygun fırsatta

1|0
    0|0
  • ıkı yıldır bırını sevıyorsun pekı bu adamın bundan haberı var mı

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz. azıcık sana yaklaşmasına izin ver ne olduğunu anlarsın ama

0|0
    0|0
    • onun şu ana kadar bi kızla konuştuğunu görmedim izin versemde değişen bişey olmaz galiba

• o da çok utangaç birisi ama dediğin gibi kısa zamnda dökülür umarım tabi kalbinde küçük de olsa bişeyler varsa :)

• 2 yıldır bişe olmadıysa daha olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• geçmişte kalan 2 yılın bi önemi yok olacağı varsa olur bence :) git konuş ilk adımı erkek atmak zorunda değil sonuçta :D

0|0
    0|0
    • ben biraz utangacım başka fikirler lazım :)

• işin ucunda rezil olmak varsa :)

• öyle bişey yok bende ondan korktuğum için hemen açılmadım yani arkadaş olmanın bi sakıncası yok gidipte senin ona hal hatır sordugun mesajı herkesin içinde soyleyıp dalga gecmez :)

Yükleniyor...