Kendimi degiştirmeli miyim ya da nerden baslamalıyım? Sergen çok acımasızsın

bu aralar çok acımasız tepkiler alıyorum dünde birini gerçekleştirdi sergen saolsun ilkokul ortaokul lise aynı okuldaydık mahallemiz aynı arkadaşlarımız aynı yani hani zerre birşey beslediğim bir adam değil.

o benim sadece dert ortağı muhabbet edilecek bir insan ama dün bana öyle laflar ettiki şok oldum söze sen ruhsuzsuz bir kızsın diyerek başladı güldüm nasıl yani dedim.yani seninle çok sevgili olmak istedim alımlı çekici tatlı sempatik birisin ama ruhsuzsun işte yani seninle bir cafeye gitsek sabaha kadar hiç durmadan laf yetiştirir konuşursun hani senin için sorun olmaz yani ne kadar inkar edersen et sen büsün sen mükemmel bir arkadaşsın ama sevgili olamazsın tek bana değil kimseye sevgili olamazsın üzgünüm dedi

sadece gözlerim doldu üzüldüm ve kalktım masadan hiç birşey olmamış güldüm neyse ben gidiyorum dedim kızma dedim saçmlama dedim lafları fena koymuştu ona hırlayıp gürleyemezdim size soruyorum kendimi değiştirmelimiyim yada nerden başlamalıyım

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sergen'in sözlerinin sebebi kuyruk acısından başka bir şey değil bence. senin sevgine mazhar olamamış biri senin sevgisizliğinden başka neden bahsedebilir ki...

sevgilin olmuş kişiler için de şunu söyleyebiliriz; aşk ya da beraberlik sadece temastan ibaret değildir. demek ki aşkları saf değilmiş. eğer izlediysen bilirsin, izlemediysen tavsiye ederim ''İncir reçeli''. temassız aşklar da yaşanabiliyor.

kendini değiştirmeye çalışman manasız olur. sendeki doğruyu arayanların da şansı kalmaz o zaman. kılık değiştirmek gibi bir şey bu. asıl beklediğin kişi yanından gelip geçerse ne olacak...

sen iyisi mi kendin ol. varsın beğenmeyen küçük oğluna almasın :)))

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim de senin gibi bi arkadaşım vardı... arkadaşlığı on numara sabaha kadar otur muhabbet et... kıza ne lakplar takardım ya... odun insan 47 kromozom falan... kız ben erkek gibi kızım derdi ben de ayakta işesene falan derdim lise 1 den beri arkdaşımdı... gecen sene bu yaklaştı biraz... e hadi kabul ettik... bellki bişeyler olur dedik... kız da hoşlanıyodu yalan değil... ya kafede oturuyoruz karşımda bildiğin heykel... elimi burnuna götürüyorum soluyor mu öldü mü diye nefes kontrolü yapıyorum... baktım olmayacak... yüzüne dedim kızım espriyle al bunu istersen de harbiden odunsun ya dedim... biz arkadaş kalalım dedim... o elemanı anlıyorum yani... ben de düştüm o eşekten...

0|0
    0|0
    • ben erkek gibi bir kız degilim aksine dış görünüşüm falan tam sergenin dedigi biryim ve sergenede bir kız gibi yaklaştım

• konuşmak istemiyorum desin bn ona sevgili olalım demedim

• o zaman bunu öyle söyle ona ;)

• Sergen'e karşı ruhsuz olabilirsin ama yarın öbür gün bir Messi bir Ronaldinho gelir içinin yağlarını eritir.

Sorun yok bence.

2|0
    0|0
    • hahahahaha:D:D:D:D Allah da seni güldürsün emi...

• aslında haklı çünkü oturup muhabbete varım aslında içim kıpır kıpır bir kızım fakat pas vermiyorum gerçi pas versemde gol olmaz:(

• demek gol atmasını bilmiyo:D:D:D

• Senin neyini eleştirmiş anladım.

0|0
    0|0
    • yani bnden sevgili olmazmış ruhsuzmuşum

• ya ne demk sevgili olamıyorsun herkes sana arkadas gözüyle bakıyo diyor ne demek buu

• Bana sorma, ergen arkadaşa sor.

• ne değişmesi ya:))çekici,tatlı,sempatik birisin madem ne değişmesi?sergen sana ulaşamadığından soylemiş.değişime gerek yok.hem bu özellikleri taşıyıp hem ruhsuz olacak insan varmıdır acep?ruhsuzluktan kastı ne onu da cok merak ettim valla

0|0
    0|0
  • Gereksiz insanları kalbine sokmaya çalışıyorsun. Daha da acı vermeden herşeyi unutabilirsin. Kalbini kıran ifadeler kullanmış ki hepsini hatırlıyırsun. Geçmiş olsun..

Değişiklik lazımsa hayatına böyle insanları almayarak yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • 1-kendini degistirme

2-arada tum insanlar boyle ustune gelir takma

3-bunu yapan sahis kendi egosunu seni ezerek tatmin etmeye calismis,bence uzak dur

4-kim nasil sevgili olur onun tahlili sergen denen kisiye mi kaldi, bosver uzulme.

0|0
    0|0
    • 5 çok teşekkür ederim

6 çok iyisin

7 saol

• sergenin durumda iki olay var, birisi sana asilmaya calismis, sen arkadas gorup takmadin diye gaza gelmis, asagilayip kendi gururunu onariyor aklinca. digerinde de baska insanlara hakaret edip de mutlu olan insan modeli var. iki durumda da hep bana var ,evet.

• mersi bayım:)

• Sergen haklı demiş olabilir herkes kendini tarafsız birinin değerlendirmesini ister

sevinmen gerekir aslında ya bunu 25 yaşındayken biri sana söyleseydi

değişmek için hala vaktin var

0|0
    0|0
  • :)) canım benim yaaa bende diyorm sergenle bunun ne alaksı var :) bir insan için huyunu değiştirmee sevi seven orjinal halini sevsin :)

0|0
    0|0
  • bu kadar yıllık arkadaşına bir kulak wer...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence sende bir sorun yok.. o sana aşık olmuş sende ona hep arkadaşça yaklaşınca gururuna yedirememiş. bunları söyleyerek çektiği acıyı sanada çektirmek istemiş..

0|0
    0|0
  • sergeni kiniyorum.

özgüvenine saldirmis direkt. sonuca bakilirsa baya basarili da olmus.

0|0
    0|0
    • çokkkkkkkk ben bütün sevgililierim bnden bu yüzden ayrılıyo demekki bn bir hiçim dedim kendi kendime

• sen ruhsuz olsa idin sergenin ne dedigi seni zerre alakadar etmezdi.

sevgililerin de bahane uydurmuslar ayrilmak icin.

takilma öyle seylere. ve o tür kisileri cikar hayatindan.

kimsenin sana zarar vermesine izin verme.

• sergenle arkadaşlığını kes

0|0
    0|0
  • Sergen biraz saçmalamış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...