Kapat

Dakikalık zevkler için ömürlük pişmanlıklar.

Tam on yıldır birliktesiniz. Hayatınıza en yakın arkadaşınız sayesinde girdi ve girdiği günden beri canınız kanınız her şeyiniz oldu. Öyle seviyorsunuz ki birbirinizi herkes kıskanıyor sizi..Elini bırakmaya korkuyorsunuz ve en küçük fırsatta birbirinize sımsıkı sarılıp çok sevdiğinizi söylüyorsunuz.Hayat bağı oluyorsunuz bir birinize.Ailelerinizin de gönlünü fethederek evliliğe ilk adımınızı atıyorsunuz harika bir düğün tüm sevdikleriniz dostlarınız akranlarınız bu mutluluğa eşlik ediyor nikah kıyılıyor ve eveet'lerle haykırıyorsunuz dünyaya aşkınızı. Herkes maşallahlarla sizi yuvanıza uğurluyor. Vee aradan 1 yıl geçiyor. Sabah uyanıyorsunuz harika bir kahvaltıdan sonra acil işe çağrıldığınızı hemen dönceğinizi söyleyip yanağına bir öpücük kondurduktan sonra aylar önceden hazırlattığınız evllik yıl dönümü hediyenizi almaya gidiyorsunuz. Pür heves eve dönüp sessizce kapıyı açıyorsunuz salona bakıyorsunuz yok mutfağa bakıyorsunuz yok en sonunda yatak odasından yabancı sesler duyuyorsunuz ve sessizce odanın kapısına varıyorsunuz kapı aralığından bir bakıyorsunuz ki yıllar önce sizi tanıştıran en yakın arkadaşınız şimdi karınız/kocanız la birlikte çırılçıplak sarmaş dolaş. Ne yaparsınız o an sessizce o şehri terk mi edersiniz? Yoksa o evi ateşe verip yakar mısınız yoksaa içeri girip ikisini de vurur musunuz ? Naparsınız?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken ağlayacaktım neredeyse yaaa :( :( Çıldırırdım yaa zırıl zırıl ağlardım kundaktaki çocuklar gibi hiç bir şey yapamazdım, elim kolum bağlanırdı diye düşünüyorum. :( :( :( :(

0|0
    0|0
    • Ah birde bu olayı yaşayanı görsen :(

• Sağolasınız Allah kimsenin başına vermesin :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok sıkıntılı bir durum.

Bir kere ikisini de vuracak kadar mal değilim, hayatımın içine etmişler zaten o ana kadar gerisini de batıramam.

Ağzıma gelen her şeyi sayar bir daha da hayatıma sokmazdım onları muhtemelen.

1|1
    0|0
  • o evi de içindekileri de son zerresine kadar satırla doğrarım, ancak bu kareleri de iyice kaydederim ki bir daha kimse cesaret etmesin böyle bir şeye. her zerresinde suratlarına bakıp acılarından zevk duyarım

0|1
    0|0
    • cem garipoğlu hapisten kaçmış..

• cem garipoğlu da cinayet sebebi olarak kızın cep telefonuna gelen aşk mesajlarını söylemişti..

• cep telefonuna gelen mesajla katletmem merak etme :)

• cok cok zor bır soru ınsanın gozunun donmesı kotu bırsey o yuzden fevrı davranmamalıdır.Allah dusmanımın basına vermesın ama cekıp gıdip bosanma davası acmak en ıyısı.bunu yasayan erkek ve ya kadın hangısı olursa olsun hayata kuser ve bence karsı cınse bundan sonra sadece cınsellık olarak bakar

0|0
    0|0
  • İnsanın monoton hayat sonucu ne yazıkki böyle şeyler yapabiliyo her insanın içinde azcıkda olsa barınan içgüdü bu. ALLAH ıslah etsin ALLAHIM kimseyi namus ve açlıkla terbıye etmesin. Katil olmaya gerek yok .

1|0
    0|0
  • Sürükleyici olmuş...

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin ben o evi terk ederim,yada onu geldiği yere göderirim,ne evi yakarım nede hapse girerim

0|0
    0|0
  • ibreti alem olsun diye sokak ortasında vururum

0|0
    0|0
    • Değmez ki elini kirletmeye.

• Millete bi haller oluyor.

• bence artık azla yetinmiyorlar kendinden büyüklere bakıp onlara özeniyorlar ve maddi imkansızlıktan bunlar oluyor veya baska bir örnegi parasal durum iyi olsada adam işten güzten basını kaldırmadıgı için oluyor

• yaşanmış bi olaymı

0|0
    0|0
  • Ne insanlar var ne kötü bir olay içim acıdı. Geçmiş olsun arkadaşına

0|0
    0|0
  • cok fena olurdu ya vurmam hemen olurler doverek öldururum kırılmadık dıs kemık bırakmam onlarda

0|0
    0|0
  • Günlerce, haftalarca, aylarca işkence yaparım..

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama kendimden korkarım Allah yaşatmasın

0|0
    0|0
  • hiçbirşey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çıldırırım sinir krızlerıne gırer ortalıgı bırbırıne katarım elıme ne gecerse uzerıne atarımmm hırsımı alamam bırde ole fotograflarını ceker avukata kosaa donuna kadar alırım :(

0|0
    0|0
    • kımın basına gelmıskı bu olay :/

• şunu anladım rahat yaşam dıye bısı yok ya kocadan cekersın ya kaynanadan ya evlattan herseyın hayırlısını ıstersın fakat dunyaya ımtıhan ıcın gelmısız bır yerden cıkması gerektı bu kadar mutlulugaa nazar ermıs

• eh yani :) sevmekte yaranmıyor sevmemekte anlamadım ben bu doyumsuz insanları :/

• ekmek bıçağı neredeydi o.0

0|1
    0|0
    • ellerinize sağlık ^^

• beter olsunlar ya.

Yükleniyor...