Hayatinizda sporun yeri?

spora be kadar onem veriyorsunuz sporu saglik icin mi yoksa dis gorunus icin mi yapiyorsunuz gunluk yaptiniz spor , spor hareketleri nedir spor yapinca ne hissediyorsunuz bedensel ve ruhsal olarak?

0|0
11|36

En İyi Erkek Görüşü

• Yok...5 yıl profosyonel basketbol oynadıktan sonra baba zoruyla bıraktım ondan sonra işler güçler derken kendime hiç vakit ayıramadım, haftada bir kez caddebostana iner 1-2 saat basketbol oynamaktan öte sporla alakam yok. Zaten Sporun bile moda olduğu, 3 ay spor yapıp iki sixpack yapıp iki kalça çıkarıp trainer olanların ortalıkta cirit attığı bir ülkede yaşamaktan da utanıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yürüyorum heryere giderken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• essek gıbı çalışıyorum ben.. ne sporu.. spor ıssız güçsüz veya masa bası calısan adam ısı.. benım yaptıgım ısı yapsında goreyım spora mecalı kalıyormu.. eskı toprağız bız ıstemez spor)))

0|0
    0|0
  • Spor çok önemli benim için

0|0
    0|0
  • Valla her sabah aşırı yorgun veya bitkin değilsem anıttepeye gider koşumu yapar barfiksimi çeker gelirim eve

0|0
    0|0
  • VALLAHİ zaman buldukça akşamları gidiyorum salona iş güç çok napalım yoruluyoruz

0|0
    0|0
  • hem sağlık hem dış görünüş ama genelde sağlık
    çünkü sağlık olmadan bu dünyada hiç bir şeyin tadı yok :D

0|0
    0|0
  • Tam merkezinde.

0|0
    0|0
  • az nadir

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla önemli

0|0
    0|0
  • Her gün 2 saat fitness yapıyorum ilk başta sadece görünüştü amacım ama belli bir fiziksel eşiği geçtikten sonra sadece keyif almak için yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • judocuyum, bütün gün spor zaten :)

0|0
    0|0
  • uyurum. En iyi sporum

0|0
    0|0
  • Pes oynuyoz baska yok

0|0
    0|0
  • tam ortada

0|0
    0|0
  • Spor yapmıyorum sadece halı saha maçları..

0|0
    0|0
  • Spor yapmak metabolizmayı hızlandırdığından vücuda daha fazla oksijen girişi sağlar basit mantık olarak, dolayısı ile sağlıklıdır. Ben hergün yüzüyorum denizde. Bütün vücudu çalıştırdığı için fit bir vücuda sahip oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Spor yapınca o gelişmişliğin verdiği his insana, hem özgüven hem de saglik olarak donuyor

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • fizigim yeterli cevabı veriyordur sanırım.

0|0
    0|0
  • Akşamdan akşama yaparım :) ikisi içinde mutlu oluyorum

0|0
    0|0
  • sporsuz bir hayat düşünemiyorum.
    insan ruhunun en iyi resmi insan vucududur.

0|0
    0|0
  • Hiç tanışmadım...

0|0
    0|0
  • Hayatima spor ancak tv den girebiliyo :D maç filan izliyorum işte :D

0|0
    0|0
  • Hersey icin

0|0
    0|0
  • hareket iyidir :D

0|0
    0|0
  • günde 5 km yürüyüş yeterli

0|0
    0|0
  • stres atmak ve zinde kalmak için

0|0
    0|0
  • Ben sporu yatakta yapiyorum

0|0
    0|0
  • sporun her zaman başımın üstünde yeri vardır.

0|0
    0|0
  • Farkında olmadan yapıyorum. Hayatın kendisi spor olsa sorun yaşamayız

0|0
    0|0
  • Ne onemi var ki? Sporu yap, nedeni ne olursa olsun saglik disinda ki artilari teferruattir;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 10

• Birkaç sene öncesi obezdim sınıf tarafından dalga konusu olmuştum bir süre sonra eve koşu bandı aldırdım yaklaşık 7-8 yıldır koşuyorum ilk başlarda dış görünüşüm için yapıyordum ama şimdi sevdiğim için yapıyorum ^-^

0|0
    0|0
  • keşke spor yapacak vaktim olsa.. tipik bahane :D

0|0
    0|0
  • Her sabah koşu

0|0
    0|0
  • 4 yıldır düzenli spor yapıyorum.

0|0
    0|0
    • faydasını gördün mü? gördüysen neler? zamanını ayırabilir misin lütfen :)

• Tabi. karate yapıyorum ben stres atıyor her şeyden once. Ve ozguvenim yerine geldi. Vücuduma gelir isek de kaslarım gözle gorulur şekilde biçimlendi. Ve Atamız der ya sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Derslerime daha iyi konsantre olabildim. Bilmiyorum belki de lapaya her vurusumda içimdeki nefreti kötülüğü attigimi dusundugum için rahatladim ve Derslerime adapte oldum. Soru sormak istersen her zaman cevaplarım seve seve

• Çok önemli. sabah 7 de kalkarım direk koşuya.

0|0
    0|0
  • Fitnsa gidiyorum haftada 4 gun saglik icin yapiyorum yoksa fizigime gerk yok ztn

0|0
    0|0
  • 1. planda

0|0
    0|0
  • yok hiç :D

0|0
    0|0
  • sağlıklı hissediyor insan kendini yapınca

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyeyim dış görünüş için yapıyordum artık gerek kalmadı 1 ayda 10 kiloyu verdim şimdi sağlık için spor yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...