Kilo verdikten sonra mı squata başlamalıyım?

Arkadaşlar ben diyet yapıyorum bacaklarım biraz kalın. Ama öyle 2 haftada kilo verilecek sıkı diyetlerden değil aceleye getirmemeye çalışıyorum çikolata-cips-kola gibi şeyleri yavaş yavaş hayatımdan çıkarıyorum ekmeği azalttım 3 öğünümü yine yiyorum anlayacağınız uzun bir süre gerek kilo vermem için sizce bu diyet sürecinde squata başlamalımıyım yoksa zayıfladıktan sonra mı başlamalıyım. Amacım bacaklarımı inceltmek ve kalçamı küçültmek. Lütfen gerçekten bilgisi olanlar görüş belirtsin benim için önemli

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır kilo az tekrar yaptığında kasların genişler ama tabi kadınlara bu farklı isler eğer ağır kilo az tekrar yaparsan kalça kısmın bulk lasir buda senin 1 ayda vericegin kiloyu 3 aya çıkartır oo yüzden sen hafif kilo çok tekrar yaparsan yağ yakımını gerceklestirirsin yani 4x25 her set arasında 15 saniye dinlenme yapacaksın onun dışında beslenmen çok önemli en önemlisi şeker şeker büyüme hormonunu yavaşlatır buda yağ yakımını azaltır yanı asla yemiyceksin ve tavsiye idmanini sabah uyandıktan sonra sade nescafe içtikten tarım saat sonra bunu uygulaman

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz zayıfla bence sonra başlarsın. bu sefer taş gibi kalır bacaklarındaki yağ

0|0
    0|0
    • aynen bende ondan korkuyorum yani sıkılaşıcam derken yağlar öyle kalmasın doğru söylüyorsun

• Evde kendin squat yaparak hiç bir amacına ulaşamazsın ama yine de sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Sqauatin kalcati buyuttugunu zannediyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...