İç bacak nasıl gider acil yardım?

Merhaba arkadaşlar 2014 aralık ayından beri spora gidiyorum (fitness). diyet yapmıyorum yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum yalnız aralıktan bu yana verdiğim 5 kg yağ oranımda azalma olmuştu ama son ay artmış yine kastan falan yaktığımı düşünüyorum. bide benim iç bacak sorunum var nasıl gider bunlar etek bile giyemez oldum 24 yaşında 1.69 boy 73 kg ile başladım 68 kg oldum hedefim 57 kg yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardio ya ağırlık vermelisin. hatta spor salonunda çalışmak yerine bisiklet sürmek veya sabahları koşuya çıkmak daha sağlıklı olabilir. bunun yanında yağlı olan bölgeleri çalıştırıcak hareketlere internetten bakıp evde kendi vücüt ağırlığınla çalışabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iç bacak ne ya?
    kimi arka bacak, ön bacak diyor, sen de iç bacak demişsin.

0|0
    1|0
    • bacakların birbirine sürtmesi

• sen beni eleştirmeye geldin sanırım bir fikrin yoksa yazmamalısın bence

• bu da bir fikir, senin için. yapıcı bir eleştri sadece. alınganlık ya da kızgınlık yapma.

• insanları genetik olarak belli böllgeleri belli bölgelere göre daha fazla yağ toplayabilir ancak; bölgesel zayıflama giye birşey yok yani kısaca sadece baçak içlerini zayıflatabileceğin bir ekzersiz türü yok. Daha zevk alaçağın, sıkılmadan yapabileğin aktivitelerle sağlıklı kilo verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...