İlginç, komik, sıradışı rüyalarınız var mı? Kısaca anlatır mısınız?

ben yıllar öncesi bi rüya görmüştüm... rüyada şeytani bir canavarı korkutuyor muşum... o da benden kaçıyormuş... uyanınca çok komiğime gitti :))) sizin de böyle garip kısa rüyalarınız varsa paylaşır mısınız?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu gece gördüğüm kabus son zamanların en akılda kalıcısıydı.

Bir binadayız ve konferans gibi bir event var, gözümün önünde powerpoint sunumları akıyor. Sonra bambaşka bir kısma geçiyorum.

Bir sebeple pencerenin, binanın dışına çıkmak zorunda kalmışım. Altımda metrelerce yükseklik. Pencerenin altındaki çerçevesi üzerinde hareket etmeye çalışıyorum. Düşmemek çabası korkudan öldürüyor. Altım tamamen boşluk. The man with two brains’deki gibi vantuzlar da yok ellerimde, ki duvarlara yapışıp düşmeyeyim.

Sürüne sürüne pencerenin binaya giren kısmına erişiyorum ve rüyada arkadaşım olan birkaç kişi, ‘Tamam vardın Seda, gel’ diyerek beni içeri çekiyorlar kollarımdan. O sırada içeriden bir adam beni aşağıya itiyor onlar çekerken.

‘Dur, napıyorsun?’ diyorlar adama, bense beni itmemesi için yalvarıyorum. Adamsa şöyle diyor: ‘Eğer onu kurtarırsak film ilginç bitmez. Onun düşmesi gerek.’

2012/ Mayis olsa gerek.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben hiç normal rüya göremem yaa. Hepsi bir macera filmi gibi :)) mesela bu sabah rambo'yla beraber helikopterden elimizde taramalı tüfek tek tek martı avlıyorduk.Haha tuhaf ama gerçek :))

0|1
    0|0
  • Ölümcül deneyi izledikten sonra zombi saldırısına maruz kalmıştım.Sabah evde zombi aradığımı hatırlıyorum:)

0|1
    0|0
  • Filler, gorilller,aslanlar,kaplanlarla sonra canavarlar ile her gece köşe kapmaca oynuyoruz.. Nasıl bir bilinç altım varmış :D hayvanat bahçesi gibi ahahah

0|1
    0|0
  • tam hatırlayamıyorum ama..

abdnin uçağı bizim çok yakın bi tarafa düşüyordu.uçak parçalanıyo falan muhabirler orda

ben de olay yerine gidiyorum

bi uzman varmış belden aşağısını kaybetmiş onu falan buluyodum.ama adam konuşabiliyo falan nasıl oluyosa o

böyle çok alakalı şeylerdi.anlam verememiştim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de geçenlerde bir rüya gördüm; tam hatırlamıyorum ama toz toprak bir yoldu sanırım, dağ yolu gibiydi sanki, virajlıydı, ben yolun üstünde giderken, altında da insanlar arkamdan geliyordu, insanları görüyordum ama arkamdan geldiklerini hissediyordum. Yanımda da bir insan vardı yanılmıyorsam. Ona, ''Seyyid Abdulbaki nasıl?'' mı dedim, bir şey dedim, Seyyid Abdulbaki dediğimi hatırlıyorum ama gerisini bilemiycem..

0|1
    0|0
  • Dün gece rüyamd kalp ameliyatı olmuşum hemde açık... Kalbim acıyordu ve her tarafım sargılıydı ruyamda...

0|1
    0|0
  • 5 sene önce rüyamda pompalı tüfekle popomdan vuruluyordum :)

0|1
    0|0
  • rüyalarım genelde vurdulu kırdılı oluyor

masterlarla kapışıyorum

arada da bizimkilerle din tartışıyorum, o saçmalık bu saçmalık diye

kem küm rüyalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...