Ozan Tufan Hakkında?

Yazıma türk futbolunun en potansiyelli genç yeteneği ozan tufanın sergilediği tavırlardan bahsetmek istiyorum coğumuzun bildiği gibi geçen sene ilk düzenli süper lig tecrubesi yaşamış olan ve ona bu şansı veren kulup olan bursasporla sözleşmesi altyapıdan cıkan bir oyuncu gibi standartı ve bu normaldir fenerdede öyle milandada öyledir ve geçen sene maçşt basına 10 bin yani 400 senelik 400 net ve avans almıştır bu adam yani yaklaşık 800 bin civarı almıştır yani işin özü altyapıdan bu sene ciddi anlamda süre alan bir adamın bu sergilediği futbolcu babasını çalıştırmaz ve salakça konusmaları tutumu ve kulube olan vefasızlığı ki futbol hayaatı bitti derken bu kulup ona hep baktı cocuk yaşta onu tekrar eski haline sağlıklı getirdi malum cıkan tweetleri ve sonrada bursasporda oynamak istemiyorum demesi gib kulube iletmesi son yaşanan olaylar benim sorum bu mental sorunları olan ve paraya bu kadar itimat eden bir adamdan iyi bir avrupa vari bir futbolcu cıkabilirmi arda paradan vazgeçip avrupayı seçti ve mental ve paraya itimat etmediğini amacının iyi olmak olduğunu ispatladı şimdi barcada ve kazandığı para şimdi türkiyedekinden 2 katı yüksek ozan bu seviyelre bu mentalite ve menejer oyunlarıyla gelebilirmi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim Futbol anlayisimiz o kadar basit ki ;

Ozan Tufan yetenekli olabilir. Ancak 10 milyon gibi yüksek fiyatlar ile oyuncunun degerinden fazlasini veriyoruz.

Bugun vidal bile yaklasik 12 13 milyon ne oluyorda biz ozan tufana bu kadar para biciyoruz kimki o? Boyle yaparak oyunculari simartiyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• büyük ihtimal Fenerbahçe alacak bursada kalmalıydı ben Beşiktaşlıyım Ozanın çok büyütüldüğüne inanıyorum Senol Güneş ve yönetim istedi ancak bursa başkanının tutumlarını da hiç beğenmedim şenol hoca adamdır eger Fb ye giderse anca iş çıkabilir ondan bursada artık devam edemez bu tavırlarından sonra

0|0
    0|0
  • Ozan yanlis yapti cok ornekleri var ayni bu sekilde yani ozan kendi ayagina sıktı fbye gidebilir.

0|0
    0|0
  • Bana göre kapasitesinin maksimumunda oynuyor abartıldığı kadar iyi potansiyelli değil alanın elinde patlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Çok doğru soylemissiniz. Özellikle attığı tweetler zaten bir futbolcuda beklenmeyecek karaktersizlikte. tosic in karısı, ws nin karısı yok bjk nin * gibi ifadeler çok yanlış

0|0
    0|0
Yükleniyor...