Bir numarası olmayan sıradan kızların kendi prenses zannetmesi?

Zaytung konuyla ilgili süper bir haber yapmış. Okudum güldüm aklıma geldi :)) aynen de haberdeki gibi sıradan bazı kızlar en iyi kocalara pırlantalara,evlere, gelinliklerin düğünlerin en iyisine layık olduklarına inanıyorlar..

süper düğünler, son moda döşenmiş evler isiyorlar..

bunlarn erkek versiyonu da yok mu? var ama, en azından şunu da al, bunu da al. ankastre falan demiyor. parası yoksa büküyor boynunu oturuyor !

siz ne düşünüyorsunuz bu tarz kızlar hakkında ?

Zaytun ilgili haber link i

Not: Bütün kadınlar böyle demedim. abuk subuk cırlamayın kızlar. Bu kızlardan değilseniz cırlamazsınız. Cırlıyorsanız siz de bu kızlardansınız demektir.

Hayde bre pehlivaan

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• her kes kendine göre bir numara herkes kendine göre kusursuz mükemmel... anca karşısındakinin hatalarını pürüzlerini görür ve konuşur... kendi her haltı yemişri, dürüst birini ister.. önüne gelenle yatmıştır, bakire ister.. lüks nedir bilmez mütevazi bir ayattan gelmiştir ama ister de ister.. doymak bilmez... aciz..karaktersiz...ne olduğunu bilmeyen.. insanlar...şunu da al bunu da al meselesine gelirsek kadın bunları eminim sırf başkaları görsünde vay suna bak neleride var desin diye gösteriş merakından yapıyodur bunları...ya pırlanta olsa ne olmasa ne ..amaç o halkayı takmak..ha demir ha altın ha zümrüt.. ben pırlantalara layığım.. ha haaa... kendine değer biçip fiyatlandırmaktan farkı yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bütün küçük kızlar babasının bir tanecik prensesidir, bu bir. tüm kızlar bir gün beyaz atlı prenslerine kavuşup onu kral kendini kraliçe yapacağına inanır bu da iki.

daha doğduğu günden itibaren prenseslik inancı üzerine kurulmuş bir mentaliteyi, höt deyince yıkamıyorsun, gerçekçi olalım. o yüzden talepkar olmayan bir prenses aramak hatta bu şartlar altında kendi evinde üvey anasının hizmetçisi olmayı kabul edebilecek kadar saf (salak?) bir tane bulmakta fayda var.

ha bu akıldaki anadan doğan çocuktan veliaht olur mu, orasını bilemem tabi...

0|0
    0|0
  • Herkes hayatta hak ettiğini bulmuyor eğer ulaşmak istediklerimize hemen ulaşıyorsak ALLAH bizi dieğr insanlardan ayırıyor demektir buda iyi bir şey değil hazıra konmayı sevmem yürüdüğüm yollarda engeller olmalıki hedefe vardığımda o mutluluk hazzınıda yaşayım.

1|2
    0|0
  • gerçekten de var böyle insanlar

ortalamadan hiç bir farkı olmadığı halde etraftan ilgi beklentisi ya da mükemmellik gösterisi içerisinde olanlar

ne düşündüğümü inanın bilmiyorum

çünkü altında ailenin pofpoflamasının yattığını düşünüyorum

düşünsenize...

tamam her anne baba çocuğunun en güzeli olduğunu en zekisi olduğunu sanar

ama bazı ailelere birinin bunu açıklaması gerekiyor; hayır çocuğunuz mükemmel değil!

aksine kusurlu...

bir bebek dünyaya geliyor aman da aman dünyalar tatlısı deniyor aylarca övülüyor sonra çocuğu gördüğümde hüsrana uğruyorum. tombul, alışıldık kahverengi gözler ve en ufak mimiğinde aptalca kızaran bir surat... çok zeki çok zeki diyorlar 5 yaşına gelmiş çocuk annesinin adını bilmiyor. ama sırf bilgisayar oyunlarını oynuyor diye zeki kabul ediliyor

böyle büyüyenlerden ne bekleriz ki?

bazen öylelerine bakınca çıldırıyorum

ben ne durumlarda nasıl bir eğitimle çırpına çırpına nerelere geliyorum. aldığım burslar aylık asgari ücretten fazla oluyor ama bir gün olsun ailem benim kızım çok zekidir demedi.

değilim de zaten insanlar ampulu bulmuş ben düğmeye basmasını biliyorum o kadar

sokağa çıktığınızda onlarca aynı tarz insanları görürüz. aman ne mükemmeller... şimdiye kadar isteyip elde edemediğim hiç bir aşk olmadı. ama hala aynaya bakıp aman ne güzelim diyemedim, diyemem de! sorun bende mi anlamıyorum

ve o insanların durumu gerçekten bir hastalık mı yoksa çevrelerindeki insanların oluşturduğu bir durum mu bilmiyorum

kuzenim 4 yaşında okuma yazmayı öğrendi kendi kendine. 35 yaşında insanlarla oturup siyaset futbol ya da sinema üzerine o kadar mantıklı cümleler kurabiliyor ki ağzım açık izliyorum

ama o çocuk doğduğundan beri etrafında hepimiz şaşkınlıkla izlememize rağmen bir gün olsun demedik ki evladım sen mükemmelsin.

kimse mükemmel değildir anne babalar o içlerindeki şefkati bir kenara bırakıp objektif değerlendirmeler yapabilmeli

tabi ki bu demek değil ki evlatlarını mükemmelleştirmek için özel derslere, sanat kurslarına ya da estetik ameliyat masalarına göndersinler. ama gerçeği görsünler!

saygılar...

0|0
    0|0
  • hahaha valla aslında herşeyin en iyisine ben layıktım hakkıyla layıktım ama nedense tam tersi bi hayat yaşıyorum.isteklerimi çok yüksek tutmadım sanırım güzel kızlardada tam tersi oluyor öyle en iyisi olsun çabasına girmedim istedim evet ama olmayıncada beni seveni sevdiğimi elimin tersiyle itelemedim.bana herşeyin en iyisini verecek olanda çıktı karşıma ama sevginin en iyisini sadece eşim verebilirdi.benim kriterimde beni en çok seven oldu.çirkin kızlarda nedense hep bu tip şeyleri bende görüyorum.su gibi programında öyle çirkin kızlar gelenleri beğenmiyor şaşıyorum kendini kim sanıyo diye.ama öyle yapanlar genelde zengin ve yakışıklı kocayı kapabiliyolar.bravo diyorum özgüvenlerine.bende güzellik var ama sanırım onlarda olan bişey yok bende aşırı özgüven:(

2|0
    0|2
    • katılıyorum sana ceyn..bazıları gerçekden hakettiği hayatı yaşayamıyor...+1

• teşekkürler gizemli7 ve haklısın burcummm..

• bence senin de özgüvenin sağlam hangi yorumunu okusam ben çok güzelim diyorsun

• "Çok mecbur kalmadıkça yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, haklı olduğunu düşündüğü konularda kendisini savunmak gibi ortalama bir bireyde zaten bulunması gereken meziyetleri 'özü sözü bir', 'dürüst', 'mert', 'namuslu' gibi aşırı sıfatlarla süsleyerek kendisini yüceltme çabası içinde. Bu kişinin içerisinde bulunduğu delüzyon ve kendine kurduğu hayal dünyası bu kadar sağlam bir yanılgıya dayalıyken tedavi sürecinin uzaması... Off yani.. Biri bana anlatabilir mi allahaşkına, bilmem kim burger sosunu 3 değil 1 tane verip de, mayonezi fazla koydu diye cıngar çıkarmanın haksızlığa dayanamamakla ne alakası var? Bunlarla uğraşıyoruz işte bütün gün..."

Mükemmel cidden!

Katılmakla beraber züğürt de teselli ister diyerek konuyu bağlıyorum...

0|0
    0|0
  • Şimdi birşey derdim de demiyorum gizlilik olsa derdim :)))

Bu ne bu tip kişiler fazla yüksekten atıp sonra dönüp dolaşıp samandan bir yüzüğe , sobalı bir eve (yadırgamıyorum sobalı olmasını , son model bir ev isteyen kızlardan bahsediyorum) , şahin model arabalara veya iett lere tav olurlar.

Kimse kimseden üstün değildir. Ve hayatta herzaman hakkettiğin şeyleri yakalayamazsın. Bende isterim en mükemmelini sende istersin kim istemez ki. Ama çıkıpta bunu hava atarak ben şöyleyim o yüzden istiyorum nidalarında bahsetmek hem saçma hem gereksiz hem itici.

Erkek olsam bu kızla bir saat bile geçiremem , tahammül edemem. Arkadaş olarak bile kabul etmem bu ve bunun gibi şahısları.

1|1
    0|0
  • bu ne ya agzım açık kaldı ne kadar mukemmelcı bı kışılık boyle adam turk psıkıyatrılerını begenmıyor daha kaldıgı sureye de şaka gibi dıyor bnce sureklı hayal kırıklıgına ugraması gerek belkı bu sekılde aşabılır ayrıca potansıyel es adayınıda kıvanc tatlıtıg ve alı agaoglunu secmesıde ayrı bı komıklık bu şekıl ınsanların hıc bısey hak etmedıgını dusunuyorum zaten ne yapsan begenmıyor ayrı bı hayal dunyasında herseyın en ıyısını kendıne layk goruyor

zıhın fukara olunca, akılda ukala olurmus bunun kı bu hesap..

0|0
    0|0
  • layık olmayı düşünmelerini bırak..genelde güzelşeyler sıradan kızların oluyor..sıradan demekle şunu kasdediyorum silik tipler..güzel veya iyi değil..konu o değil..gayet sıradan..konuşma yok güzeeliği hadi geçdim..tarz yok..layık olduklarını düşünüyorlar ve bunuda alıyorlar..bence insanın böyle olması gerek..kendini değerli görmesi yani..bunu yapamadım dicem gülersiniz..ama gerçekden yapamadım..ben bir şeyimle övündüysem kesinlikle öyle olduğu içindir..yalanı sevmem...bende olmayan şeylerle övünebilseydim..farklı yerlerde olurdum...herkese önerim şudur..gözlerinizi en uzaklara en ulaşılmaza doğru yöneltin kesinlikle kavuşacaksınız o imkansıza...bakmayı bilmek önemli..

0|0
    0|0
  • Başlık parasına dayanır tarihi. O olmayaydı, kendini değerli olduğunu dayatma da olmazdı genç kızlarımızda. Dayatmaya karşılık bir dayatma davranışı. Zautyng'daki Sinemis, geçmişteki hemcinslerinin belki de hiç alınamayan intikamını almaya niyetlenmiş bir kere. Evet "şaka gibi" ama her Türk erkeği, o durumla baş eder, yılmazsa nasıl baş edeceğini de öğrenir zamanla.

0|0
    0|1
  • pirlanta,ev.,gelinlik,dügün disinda iyi bir ese layik olduguma inaniyorum.

evet sevgilimin en mükemmelinden olmasini istiyorum (görünüs olarak degil)

1|0
    0|1
  • bunu sanki burada daha önce görmüştüm :) hatta gerçek sanmıştım :) ilk başlarda pek takmyordum böyle oldugunu ama daha sonra farkettimki hemen hemen her Türk kızının içinde var bu...:)

0|0
    0|0
  • Aptallar. Kaale almıyorum, sen de alma.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben diyince hurra hucum ediyordu kızlar üzerime...

Eee güneş balçıkınan sıvanma...

Kızlar, aslında sizlere söyleyecek çoook söz var da, zaten söyledim. Söyledikçe savunmaya geçiyor, gerçekleri görmezden geliyorsunuz... O yüzden öyle uzun uzun açıklama yapmayacağım artık.

Anlayasınız diye tüm sözlerimin konsantre halini tek bir kelime olarak veriyorum, o size yeter : RUS

2|1
    1|0
  • Beni ben olarak sevecek birisini isterim , benim ona alacağım eşyaların değerine göre bana sevgisini yansıtan birini asla istemem . Çok rastladım hiç uzatmadım .

0|0
    0|0
  • hahaha linkteki habere bayildim :D ama cidden boyleler ki. ee sonra ne oluyor? o hayallerinde planladiklari adami, mutevazi ama her yonden daha ileride olan kizlara kaptirip sonra da "ask yok,ayy su kizin tipe bak napti da kapti adami" derler aynaya bakmaksizin...

0|1
    0|0
  • Abicim ne olur söle ? nasıl yaşam tarzın var senin :)) bu soruları kaç gün düşünüyorsun? :)) Hastasıyızz dedeee şekline geldim:) Onlar erkek versiyonu var ama karaktersiz olanları :) Hiç bir zaman yanımdaki kıza değer biçmedim... O kendi değerini kendi belirledi. Yani o tiplemelerdeki kızlarla hiç alakam olmaz :) sinirli adamım ben D:

1|0
    0|0
    • Valla zaytungda haberi gördüm okudum sorusunu sorayım dedim. yaklaşık 5 dakikamı aldı hepsi :)

• sende bi numaralar var ama :)))) cıkar ortaya :D:D:D

• Türk Kızı'nda default olarak gelen ''prenses'' geni sadece. Otuzuna gelmeden off moduna geçiyor, korkmayın.

1|1
    0|0
  • Bende bir kaşığa kırk tane kayseri mantısı sığdıran kız istiyorum hadi bakalım

bre pehlivan joker bulurmuyuz:)

0|1
    0|0
  • her insan kendi dünyasının prensesi yada prensi olabilir,yeterki hayal dünyasıyla gerçekleri birbirine karıştırmasın,nickinide resminide tuttum bu arada hoş olmuş,senin için ne kadar önemli bilemiyorum ama..

0|0
    0|0
  • ahahahha allaha havale ettim yaa hangi site çıktı :)))

0|0
    0|0
  • Aptallığın prim yaptığı bir yerde yaşıyoruz, ne olmasını bekliyordun?

0|0
    0|0
  • abi süper bir yere değinmişsin o asalaklar yüzünden zaten bir çok evlilik bitiyor

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri neden rusları seviyor diyorlar sonra :))

0|0
    0|0
  • sana 5 yıldız yorum yok...:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...