Sol koltuk altımın bölgesinde damar atıyor !

Sizlere bir sorayım dedim.

Sol kaburgamın biraz daha üstünde, yani sol koltuk altımın çok az altında bir damar atması var. Sanki kalp gibi pat pat atıp duruyor. Arada bir duruyor sonra tekrar başlıyor. Heleki uyuyacağım zaman çok oluyor ve neredeyse uyutmuyor.

-Açlıktandır dedim ve şu anda yemek yiyorum hafif bi azalma var ama daha bakıcam :S

-Sizce neden oluyordur belki bilirsiniz?

-Lütfen cevaplarınızı esirgemeyin.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bende de var muhtemelen herkeste var ama bazılarında bazen daha fazla hissediliyordur bazen bende atış şiddetini çok hissediyorumama bazense farkına bile varmıyorum. önemli bişey olduğunu düşünmüyorum arada şakaklarımdaki damarlarda küt küt atarken bazen elimle zor hissediyorum sanırım insanın sinir durumuyla alakalı olabilir şakaklardan yola çıkarsak

(çok bazenli cümleler olmuş:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• DOLAŞIM BOZUKLUĞUDUR BU GÜNDE BİR ADET CORASPİRİN

0|0
    0|0
  • doktora görün

0|0
    0|0
    • Stresten kaynaklanır diyorlar. Şaka maka ama bugün çok stresliydim. Sanırım ondan biraz relaxlığa ihtiyacım var :(

• olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• Bahsettiğin ana arter her insanda var. Anjio da damara girilen yol tam bahsettiğin yerdedir. Belki sende vucut yapısı olarak biraz daha dışarda ve hissedilir olabilir.

0|0
    0|0
  • doktora görün panpa.burdakilerin pek yardımcı olabileceğini sanmıyorum.işi bilene sormak lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...