Sarışınlar makyajsız güzl olmuyormuş hadi ya esmerlere bakın siz!

Bütün eleştirilere açığım ama sitede bir yorumu okudum resmen kız sarışınlara hakaret etmiş ! Bu hakkı nereden buluyosa .sarışın esmer bunlar hikayedir önemli olan insanın içidir. Ama böyle bir yorumu okuyunca bende böyle cevap veriyim dedim esmerlerde çok güzeldir ama kimse sarışınlara hakaret etamamesin zaten bir çok söz kullanılmış 'aptal sarışın 'sarışın yelloz ' sarı çiyan ' gibi kıskanıyormusunuz ? Sarışınlar aptal değildir. Güzeldir. Esmer mi sarışın mı diye bir sürü soru sorulmuş ha benim soruma gelirsek sevgili o sarışınlara hakaret edenler neden ? Kıskandığınızdan mı ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sarışın her zaman başkadır arkadaş. Meyve veren ağaç taşlanır. :)

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sarısınlar her halınde guzel olur...

3|1
    0|0
  • Ya arkadas ben anlamıyorum yok asrısın cırkın o guzel bu berbat falanı. ya sananeeee. sen kendıne göre guzelsındır baskası suratına bakmaz yok sarısın kotudur falan dıyosun. yada aayy o kız cok cırkın. sananeeeee. benım bayıldıgım bırıne sen dönup bakmasın ama senın sevdgınede ben bakmam mesela. cunku dıs guzellık fasa fıso ve GÖRECELİ.. sunu bı anlayamdı mıllet ya görecelı arkadas ben severm guzel derım sen begenmesın aa nıe begenmedın demem sana banane ben begenmısım sevmısım ıcı guzeldır benım ıcın kalbı guzeldır mesela hıc bunları dusundunmu sen yooo. neyse dıyeceklerım bu kadar..

0|0
    0|0
  • sarışınlardan nefret ederim çok sinsi olurlar genelde ama asla görünüşleriyle dalga geçmem sonuçta Allah vergisi

0|0
    2|1
  • kadınları birbirine düşürmenin en kolay yolu

güzelliği yarıştır

1|1
    0|0
  • Sarışınların ölüsü bile nefes alır !

2|0
    1|0
  • sarışın kadınların kaşı gözü silik oluyor. ben beğenmiyorum. makyaj yoksa suratlarında hasta gibi görünüyorlar. hele o çiğ sarı tipler... hakaret etmiyorum sarışın kızlara, sadece fikrim bu. kumral ya da esmer severim, gözleri dolu dolu bakacak, kaşı gözü belirgin olacak.

0|1
    0|0
  • Bu sarısınlara önyargı kadınlarda kıskanclıktan erkeklerde kedi ciger meselesınden kaynaklanıyor sanki Türkiyedeki esmer kızlarımıs cok namusluymus gibi cogu yakısıklı erkek görünce ne hale düsüyor gerci Burası sanal alem sonucta sarısının adı esmerin tadı diyen erkekler Rus Ukraynalı pesinde kosuyor bilmem anlatabildim mi?:)

1|0
    0|0
  • Esmere makyaja gerek yokkii:)

1|0
    1|1
  • sarısın adı esmerin tadı demişler

1|0
    2|1
  • ama sarışınların bazılar gercekten aptal oluyor :D hem sarılarda bır aptallık olmasa durup dururken nıye desınlerkı sarısınlar aptal dıye esmerlere nıye dememısler olaya burdan bak :)

1|0
    1|1
  • sarışınlar bence dogal güzel, esmerlerse kırmızı rujlu ve kırmızı ojeli güzel :))

0|1
    0|0
  • kıme bakarsam bakayım baktıgım tarafta olmayacagına soz verıyorum

0|0
    0|0
  • yok sarısınlara makyaj gitmez tabi esmer lere daha cok yakısıyor :))

0|0
    1|0
  • Önemli olan insanın içi mi ? Hadi ordan. Ayrıca aptal sarışın diye bir tabir vardır ve de sarışınları sevmem

1|0
    4|1
  • Sarışın kadınlar bana evrimini tamamlayamamış gibi geliyor. Boyasız bir halta benzemiyorlar. ruslara tapan erkekler o kadınların yataktaki marifetlerine hastalar ya da ağır ergenler. makyajsız cidden kötü görünüyor sarışınlar. esmerin tadı ayrı

0|0
    1|1
  • bütün sarışınları listeme ekleyebilrim:)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• ya sarısını esmerı yok yuzu guzelse her sekılde guzel olur ınsan sarısınlar kaslarını boyuosa guzeldır ama sarı saca koyu kas hos olmuyor

0|1
    0|0
  • ayne bende bşr ara sarı takıldım ama sarı makyaj isteyen bir renk bence,ama kumral tarz bir renk le allık sürsen bile yetiyo

0|0
    0|0
  • Beyaz tenle beraber açık renkte saç insanı soluk gösterir. Bu yüzden sarışınlara makyaj şart. Güzel/çirkin kavranlarına hiç girmiyorum, tartışılacak bir konu değil. Herkesin güzellik anlayışı farklıdır.

0|1
    0|0
  • hepimiz güzeliz bence ^^

0|1
    1|0
  • güzel güzeldir sarışın veya esmer farketmez

0|0
    0|0
  • ne sarışınım ne esmerm ama gerçkten sarılar makyajsız iğrenç olyr

0|0
    0|0
  • dogal sarisinlar cok güzel ama cakmalar cok itici link