Erkek arkadaşım eski nişanlısının fotoğrafını muhafaza ediyor

geçen günlerde erkek arkadaşımla muhabbet ederken sana bişey söylücem,bu içiimi yedi bitirdi dedi.söylemezsem içimde kalacak dedi.ve eski nişanlısının fotoğrafının kendisinde olduğunu belirtti.bana göstermek istedi bakarmısın dedi bende hayır bakmak istemiyorum dedim. bende eskilerden foto olsa sen ne yaparsın dedim o da seni öldürürüm dedi.neden bu fotoyu saklıyosun dedim o da eski nişanlımın çok yakın arkadaşıyla arkadaştım bu fotoğrafı bana verdi dedi,.neyse bu mesele unutuldu gidildi.ben şimdi bu fotoğrafa bakmak istiyorum.nasıl bakabilirim? o fotoğraf konusunu nasıl açabilirm?

Güncellemeler:
neden bana fotoğrafa bakarmısın dedi?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek arkadsın ılerıde senın de fotografını muhafaza edecek emın ol

1|0
    0|0
  • Senden çirkinse için rahatlayacak mı =)) ya güzelse? =))

0|0
    0|0
    • farketmez güzelliği

• o zaman bakacaktın ama şimdi istersen der ki ta o zamandan beri içinde kalmış dememişsin ;)

• hmm.

• Ben ondan güzelmiyim de gir konuya.

0|0
    0|0
  • göster fotoyu de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Açma bence unut gitsini, fotoğrafı attı mı peki ?

0|0
    0|0
    • atmadı galiba bilmiyorum

• ne düşünür sence sorduğumda ?

• ne düşündüğü önemli mi. Boşversene. Sen sor aklıma geldi öğrenmek istiyorum de atmadıysa hala ondadır aklı gerçek bu.

• değişik bi ilişkiniz var ya :D eğer gerçekten merak ediyosun açık açık sor aklım takıldı de veya bu olayı unut çünkü kendine güvensiz biri olarak gözükürsün

0|0
    0|0
  • niye bakmak istiyosun ki eğer konuyu tekrar açarsan senin takıntılı olduğunu düşünür

0|0
    0|0
Yükleniyor...