Bir arkadaşlık/sosyalleşme sitesi düşünün ki...

Bir arkadaşlık/sosyalleşme sitesi düşünün ki üyelerinin gerçek olması için üyelerini belirli zamanlarda kız-erkek sayısı eşit olacak şekilde bir sinema etkinliği, piknik ve ya bir cafe/restoran/clüp gibi bir yerlerde, ya da sadece üyelerden oluşan kitle için bir sanatçının konserinde bir araya getiriyor üyelerine özel ücretsiz olarak. Katılır mıydınız? Niçin ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• yenı bı sıte için plan asaması falan mı yoksa? ıyı olurdu sankı ama sosyal ağ temelleri uzerıne kurulmus olması mantıksız gıbı geldı asosyallerın sosyal olması ıcınse asosyal her yerde asosyaldır konsere gıdınce kendını dağıtıp cok faal olması beklenemez yıne facebook twıtter uzerınden değerlendırecek olursak kı bu durumda onlardan bı farkı kalmamıs oluyor sıtenın hıc fena fıkır sayılmazz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdi birileri çıkap ''ya benim zaten sosyal çevrem çok burda öylesine takılıyorum, böyle şeylere gerek yok internete bel bağlamayın'' gibi nasihatlerde bulunacak halbuki internete belli bir aşamadan sonra sosyalleşme aracı olarakda kullanılabilir mesela benim her hafta bir oyun ekibim var toplanır mıuhabbet gırgır şamata yaparız

0|0
    0|0
  • renkli ve zevkli olurdu :)

0|0
    0|0
  • çok film izliyosun sen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...