Beyler! Hiç beğendiğiniz kız için kapıştığınız oldu mu? Dövüşmek zorunda kaldınızmı?

Kız gördü mü ya da haberi oldu mu? Görünce duyunca ne yaptı?

Güncellemeler:
Dövüşenler azınlıkta :D

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu görünce, tişörütümü kaldırıp dikiş izlerime bakıp gülümsedim, saolasın =)
    Ben çok fenda dövüyordum da nerden bileyim arka cebinde çakı ile gezdiğini.. Aptal bir de onca dayak yedikten sonra yerde çıkarmıştı.. Gençlik işte, aman olaysız heycansız sıkıcı hayatınız olsun okunduğundaki gibi havalı olmuyor ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 14

• bir kere barda takılan 35 yaşında bir o*rospu çocuğu 15 yaşındaki sevgilime yavşamıştı bende tabi 16 yaşındaydım bunu köşe bucak aradım feysini buldumana bacı sövdüm çağırdım dövmek için engelledi sonra bara gittim bunu sordum tekrar korkudan beni polise vermişti bende numarasını bulup aradım "bilader babam yaşında adamsın 16 yasinda cocuktan korktuğundan utanıp şikayeti geri çekicekmisin yoksa polise 15 yasinda kiza sulandiginimi anlatayım" dedim telefonu kapadi sikayeti geri çekmiş sonra bunu bigun barda gordum dizleri titriyodu korkudan suratina tukurdum senin adamlığını s*keyim dedim geçtim

0|0
    0|0
    • 16 yaşında kim seni bara alsın :) bide 35lik adam senden nasıl dayak yesin :)

• Şu yaşıma kadar bir kere bile bar kapısından geri çevrilmedim

• Anladım hocam güzelmiş :)

• ya eski çıktığımın eski sevgilisi sen nasıl onla çıkarsın diye hesap sormuştu. bunun boğazına yapıştım kafa atıcaktım arkadaşlar ayırdı bizi. çocuk korkudan öldü resmen geldi özür mözür diledi

0|0
    0|1
  • Kaldım ama çok fena ezildim

0|0
    0|0
  • Her zaman daha iyisi vardır.

0|0
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Kız için kavga eden maldır gider başkasını beğenirim dayak yiyeceğimden değil ^^

0|0
    0|0
  • Hic bir kiz icin kavga etmedim

0|0
    0|0
  • Evet oldu.
    Aaa benim için ne feci dövüşen erkek dedi.

0|0
    0|0
  • Dövüşmedim. Ama öyle bir an gelirse gözümü kırpmadan dövüşürüm dostum.

0|0
    0|0
  • Evet mk onun ikisininde :-D

0|0
    0|0
  • Beğendiğim kız için neden dövüşeyim

0|0
    0|0
  • öyle bir şansım olmadı :(

0|0
    0|0
  • ilkokulda

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşım sevgilimi kandırarak aramı bozdu ayrıldı kız benden 2 gun sonra o çıktı ve tek laf edemedim evet korktum dayak yerim diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...