Spor yapinca göğüsler küçülür mü?

Merhaba hergun spor yapiyorum genelde bazen canim istemiyo yapmyorum.. bisiklete biniyorum bazen yuzme kosu bandinda yuruyorum ve bazen dans ediyorum genelde hergun bazi pilates hareketleri yapiyorum bu popomu gelistirmek icin neyse gösüslerimin arasi cok terliyo gögüslerim kuculur mu? Buyutmek icin yapabilicegim hareket var mi? Ölçüsü 80b

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• kılo verdıkce her yerın kuculecektır önemlı olan protein agırlıklı beslenıp kas kaybetmeden yağ yakmak ozaman pek bır kuculme olmaz.

0|0
    0|0
    • Mesela gunde 2 ogun yerim ve genelde et peynir tost yumurda gibi seyler yerimolur mu ki

• olur porsiyonu küçült öğünü artır üçe cıkart et peynır yumurta yemeye devam et

• Tesekkurler :)

En İyi Kız Görüşü

• bende yapıyorum hayır küçülmüyor ama ben kilo vermek için sıkılaşmak için yaptığım için durum böyle kilo veröeye yönelik harwkwt yaparsan tabiki küç
    ülür

0|0
    0|0
    • Oh be sevindim sporu seviyorum hep yapmak istiyorum 3 5 kiloda vermek gerekiyo sıkılasmam icin insallah kuculmez dedigin gibi saol :)

• ay 80 b takıyordum demişim 85 b takıyordum

• Annem 90 c takiyor mesela hem kilolu hemde gogsuk buyuk bende kilo alsam 58 im 67 olsam 85 b takarim şu an 80 iken ama gogus yuvarlagim ayni kalir demek istedim :D

Erkekler Ne Diyor 24

• Ölçün ideal, göğüslerinle uğraşmamalısın. Sonra sarktımı ömrü billah ksldıramazsın bir daha.

0|0
    0|0
    • Yaslandikca sarkicak yapacak birsey yok aslinda var iste anca spor ve esnetik olcum ideal zaten ama kuculmesib istiyorum cunku fizigimi orantiliyo onlarda kuculurse duz hissediyorum kendimi buyuzden

• Zaten küçültemezsin. Meme yapısı gereği kad yoktur. En fazla koltuk altı ve kanat kaslarına çalışarak dik durmalarını sağlayabilirsin.
      İleriye yönelik yapabileceğin en güzel şey, Kilo stanilizeni sabit tutmak. Yani kış aylarında 5-10 kilo alıp yaz döneminde hıxlıca veri de dürekli al- Ver ile larçkalaştırmamak.

• Ben 10 kilo verdim hala alip verebiliyorum zaten indan kuculmesinde gerisi fark etmez :)

• Allahın verdigiyle oynayıp durma yok yalatmaymış yok emmeymiş kanser olup memesi alınanları düşün sonra bu düşüncenin ne kadar saçma olduguna karar ver sözüm sana degil sadece tüm bayanlara...

0|0
    0|0
    • Oyle sacma seyler yapmam zaten ama zayiflarsam diger yerlerim kalim ve gogsumde kuculurse kendimi kotu hissederim boyle fizigim iyi hissediyorum kum saatingoruntusunu seviyorum yoksa tabiki Allaha sukurler olsun ama bu olani degistirmek degil ayni kalsin

• Kilo verecegin yere göre spor yap ciciklere hiç bişey olmaz

• Küçülüyor mu bilemem, belirli bir taktiği var mı onu da bilemem. Fakat sıkıldıkça büyüme gösterdikleri bir gerçek.

0|0
    0|0
    • Iste bende bunun aciklamasini bilmek istiyorum herkes ayni seyi demis ne alaka ki

• Terlemesinin nedeni orası çalıştığı için değil. Eşit miktarda ter atarız vücudumuzun bölümlerinden. Rica ederim.

• Him ne bileyim korkmustum valla saol :)

• Kuculur

0|0
    0|0
  • küçülmez

0|0
    0|0
  • arasıan vermelik:D

0|0
    0|0
  • Gögüslerin küçülmez spor yaparsan Popon ve gögüslerin toplu olur sıkı.

Gogus buyutme hakkında bir bilgim yok madam :)

0|0
    0|0
    • Ayy kuculmesinde buyumede olur :D sevindim popom icin squat yapiyorum internette resimler gordum degisim cok guzel olmus sıkı olmalari cok iyi tesekkurler :)

• Bende sunu anlamıs oldum hıcbı bayanın poposu dogustan sıkı ve toplu deılmıs :D

• Yo belki olabilir fizik o benim yine popm iyiydi ama kilo alip vermek kotu yine iyi ama daha duzgun olsun istedim

• gotunu buyutup ne yapacaksin?

0|0
    0|0
  • Gel bana , birlikte büyütürüz canımm 😊😘

0|0
    0|0
  • Araya tuvalet kağıdı koy.

0|0
    0|0
  • Canim goguslerin cok iyi duruyor hic bisye gerek yok buyumesini istiyorsan emdirecen biraz

0|0
    0|0
    • Oyle bisey yapamam. Bu yeterde erirse kotu durur oyuzden

• Yapamam anlaminda dusunceler farkli anlaminda neyse yani

• Anladim illa yap demiyorum profile girip takip istegi gondersene

• 80 b ise durum vahim popo düzelt ordan kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • Buyutmek mi kucultmek mi bir karar ver

0|0
    0|0
  • Iyiymiş :)

0|0
    0|0
  • Kilo kaybı oldukça göğüsler de haliyle

0|0
    0|0
  • sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Azcık

0|0
    0|0
  • Hayır hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Ama goguslerde yag kutlesi ua bide sporda gogusum terliyo hep korktum

• Yanlis anlama ama oynarsan filan buyur.

0|0
    0|0
    • Ya onun bilimsel aciklamasini gormedim k inanmiyorum oynamakta istemiyorum sporsa yaparim

• Ya benim. sevgilimki zamaninda kucuktu ben oyanayrak emerek buyuttum yalan soylicek degilimya bu konuda.

• Yok yalan soylemezsin tabide valla neden boyle oldugunu merak ettim ondan

• Minnacık kalirr

0|0
    0|0
  • elletince büyüyor diye duydum :D şaka değil duydugum bu :d

0|0
    0|0
    • Bende oyle duydum burdada verilen cevaplar hep o yondeydi ama bilimsel aciklamasi ne ki merak ettim dogrusu

• ellemeden bilinmez :D haha :) bilemiyorum bilimsel açıklamasını. belki erkekleri uydurdugu bir efsane :d

• Ahaha bencede erkek olsam kullanirdim bunu :D

• Tabikide cesit cesit hareketleri var

0|0
    0|0
  • emdirirsen büyür

0|0
    0|0
    • Ne alaka bilimsel aciklamasini ne zaten yaptirmam ama ne alaka herkes oyle demis

• Hayır anlık olmaz o bölgede kan basıncından damarlayacak ve daha fazla kan hacmi olucak. Mantıklı gelmedimi yoksa

• Eh iste

• Sevgilin var mı?, kimin için yapıyorsun bunları :D

0|0
    0|0
    • Sevgilimle ayrildik :'( ama olsaydida onun icin yapmiyorum kendim icin bazi kizlari gorup kiskaniyorum ozguvenim olsun istiyorum. Ayrica evlenince kocam icin olursada :)

• sevgilin göğüslerini büyütemedi mi :)

• Hayir oyle bisey istemedik zaten

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet küçülüyor özellikle koşu bandında koşarken

0|0
    0|0
    • Ben kosmuyodum da yuruyorum kosu bandinda sadece 5.5 hizinda

• Ben kosmuyorum yuruyus yapiyorum ondan 7.2 yapsam yuruyemem kosarim

• Ben yürüyorum 7.2 de istersem koşuyorum fark etmiyor

• Göğüslerini bol bol sık, büyür. Ayrıca göğüslerin küçülmez.

0|0
    0|0
    • Herkes dokun sık demis neden ki bilimsel aciklamasi var mi merak ettim yani, küçulmemeside yeter buyumesede olur

• Onu da ateistler açıklasın bilmiyorum :D

• Ahahah tamam ;D

• hayır

0|0
    0|0
  • Kilo kaybedince bir hayli küçülüyor. Ben 60 kiloyken 80 bedendi 50 kiloya düştüm 70 bedene kadar düştü yani

0|0
    0|0
    • Ama canim o beden seyi soyleymis bmesela ben 85B takiyodum simdi 80B hatta 75B bile takiyorum burdaki sayi ifadesi beden olcumu beden cevresi mesela L bedenden S bedene dusmek gibi ama a b c si gogus yuvarlagi olcusuymus B si degismedi

• hayır aksine göğüs kasların gelişir ve göğüs büyür

0|0
    0|0
    • Ayy kuculmesinde buyusede olur buyumesede :)

• Küçülmez merak etmr spor yapmadan kilo versen kasların gelişmese işte o zaman küçülür 😄

• Gogus kasi yapabilicek spor var mi bildigin :D

• Seninkiler daha iyimiş bacım benimkiler 100 :( ama evet azda olsa küçülüyorlar ama ben sana yinede küçülttür derim

0|0
    0|0
    • 100 fazla ama 100 beden sayisi gogus yeri degil ki a b c gogus yeri oluyo sismanken 85b takardim artik 80b 75b takiyorum bedenim L den small a indi ama goguslerim kuculmesin istiyorum kum saati goruntusunu seviyorum

• Yok kız yaptıracağım hiç çekemem bunları :D

• Ahahah sen bilirsin :D

Yükleniyor...