Yaşadığınız yere bağlanıyor musunuz ya da yer değiştirmeyi seviyor musunuz?

Yaşadığınız yere bağlanıyor musunuz ya da yer değiştirmeyi seviyor musunuz? Ya da hayat çizginizi nasıl tavvur ediyorsunuz?

Normal düzenli standart bir hayatta sürekli bir kale gibi gördüğünüz barınağınıza dönmek ya da düşüncesi mi sizi rahatlatır, yoksa bır çantada tüm evinizi taşıyıp seyahat fikri mi ateşler zihninizi... Kısa zamanda durup rahatınızı bulmanın planlarını mı yaparsınız ya da birilerini sırf bu yüzden kaybettiğinizi bile bile yeni bilinmezlere hareket etmeyi seversiniz?

Durağanlığın verdiği sağlamlığı mı, Hareketin verdiği akışkanlığı mı? neresinden tutarsanız tutun... herhangi bir yerden yakalasnız da olur diye çevirdim durdum soruyu.

Not:gizli kullanıcı...sen git ben geliyorum...sadsadad

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Bağlanamıyorum ben.Ne bir yere ne birisine.

Her an kaçıp gitmek var içimde.Hareketli akışkan olmak doğamın bir parçası.Sıradanlaştıkça bağlandıkça boğuluyormuş gibi hissediyorum.

Dünya benim evim ve istediğimde evimin odalarında gezebilmeliyim...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Biri gel dese gidicem gibi geliyo bana , aslında evet sıkılıyorum , kuytu bir iskelenin altında tahtalar arasında kalmış küçük bir kağıt parçası gibi her rüzgarda koyverip gidesim geliyor ...

1|1
    0|0
  • Yaşadığım yere zamanla alışırım.En güzel türk kahvesi nerde satılır?En güzel pazar hangisidir? Hangi sinemanın koltukları rahattır? Simiti bile aldığım yer tektir.Ama yıllarca aynı şehrin sınırlarından çıkmadan yapamam.6 ayda bir hava değişimi iyi geliyor.Her sene şehir değiştirip göçebe gibi yaşamak isterdim ama belli bir yaştan sonra korkutuyor ve yaşadığın şehre bağlayan sebepler oluyor.

0|1
    0|0
  • kiracıydık eskiden şimdi ev sahibiyiz çok şükür ama kirada kaldığımız evi çok özlüyorum çünkü en tatlı zamanlarımı orda geçirdim.Aslında birazda etraf ve yaşadıklarımla ilgili.Ailem yanımda olmasa isterse dünyanın en güzel yerinde yaşayım sevemem.

Beni yaşadığım yerlere bağlayan şey oralarda kimlerle zaman geçirdiğim nelere katlandığım,kimlerle gülüp eğlendiğimdir...

0|1
    0|0
  • Ne kadar çok isterdim doğduğum ve büyüdüğüm yerden ayrılmamak ve hep orada yaşamak ama maalesef olmadı. Değişikliklere kolay alışan biri değilim ama hayat bana bunun üstesinden gelmeyide öğretti...

0|1
    0|0
  • Yaşadığım yeri seviyorum, tabi arada seyahat yapmak gerek o da zaten uzun zaman uzak kalamıyorum yaşadığım yerden ksıa süreli.

0|1
    0|0
  • Duraganligin verdigi saglamlik cok sikici.Yer yer bunalmalara neden oluyor.

Hareketin akiskanligini seviyorum <3

0|1
    0|0
  • Yer değiştirmeyi isterdim. Ama ne seçtiğim meslek buna uygun ne de hayatım. Turist rehberliği okuyacaktım ben hata işte.

0|1
    0|0
  • "Normal düzenli standart bir hayatta sürekli bir kale gibi gördüğünüz barınak" okuyunca pek sıkıcı geldi, altın kafesim diyorum ben o-na :) tatilde bile 1 haftadan fazla duramayan sıkıcı bir tip oldugum hic bu kadar rahat kabullendirilmemisti..

0|1
    1|0
    • Ya içindesindir çemberin, ya da kafesin dışında...asdsadas böyle değildi, yeni türkü bizi becerdi mi?...asdasdas

• link cook..sagol.

• bayıldım, anlamamanın vermiş olduğu dayanılmaz hafifliği yaşıyorum

• Pozisyonlarım sabit kalmaz

1|1
    1|0
  • durağanlığı sevmiyorum..hep yer değiştirme isteği var da imkanı olmayan biriyim..

0|1
    0|0
  • Uygun yaşam alanı edinince gitme vaktimin geldiğini bilirim.

0|1
    0|0
    • uygun yaşam alanı seni kıstılıyor o zaman, en nihayetinde girdiğin çevrenin çerçeveleri sıkıyor, böyle bişey mi?

• Öylede diyebiliriz...

• tuzu az denize ve yeşilliğe bağlıyım

0|1
    1|0
    • tuzu az deniz...artıladım...adam gözlerini açamıyor yahu...kuruyor öyle üstünde

Erkekler Ne Diyor 7

• Bulunduğu yere çöken fakat hiç ısınamayan biriyim aslında. Aklında hep daha uzaklarda bir yerlerde rahat edeceğin fakat yine aynısı olacağını bilmenin yarattığı anlamsız huzurluk. Hiçbir yere "benim" diyemiyorum. Bedenden ziyade zihnimi gezdirmeyi seviyorum. Kaldığım yer ve duvarların rengi önemini yitiriyor.

Hareketten kaçınmayacağım yer belki de "su" benim için. Suyun akışıyla bir olduğumda gerçekten seyahet ettiğimi hissediyorum. Öbür türlüsü oturduğum koltuğu değiştirmek gibi.

0|1
    0|0
  • Standart bi hayatım olmadı ne memleketim diyebildiğim ne de sürekli kaldığım ortam . Babamın işleri gereği sürekli değişik yerlelr bişeyler. Bende alıştım bu havaya sabit bi yer yok benim için okul bitsin Antalya maceramda son bulur eminim ..

0|1
    0|0
  • link Mekan neden orman.. Ormanın içinde neden seyahat ediyoruz gibi sorular sormayan bir kızla tibet""ten girer california""dan çıkabilirim.. Çıkabilirim gibi geliyor gjfdkf

0|1
    0|0
    • yol arkadaşı - ispirto ocağı - çadır - ateş. Hep en güzel yolculuklarımın içindeydiler.

• Aynen reis hakiki bir ayrılma dediğinde hep dandik şehir hayatından kopmuş bir doğa tasviri vardır aklımda..

• jack london okuyoruz boru mu?

• Doğuduğum,büyüdüğüm şehirde,semtte,mahalledeyim.ufacık bir çocuğun büyüdüğünü,60 yaşında bir amcanın 80 ninde öldüğünü de gördük..buradan kopmak imkansız.

1|1
    0|0
  • yer değiştirmeyi severim..akşamları iş çıkışı teklendiğim bar hariç .

cin tonik ve limonu bu kadar güzel karıştıran yer görmedim.

0|1
    0|0
  • Ben bulundugum şehri çok seviyorum uzaklaştıgım zamanllarda huzursuz oluyorum bir an önce dönmek isterim herzaman

0|1
    0|0
  • şu yaşadığım yerde yüreğimdeki dalgaları görebileceğim bir deniz olmasaydı bağlanmazdım bu kadar

0|1
    0|0
Yükleniyor...