Bu ayki ev kirasının tamamını almalı mıyım?

normalde ailemi hiç üzmeyen neredeyse hiç para istemeyen biriyim düşüncesizlik etmem ama şimdi çok büyük bi sorunum var gerçek saç almak istiyorum saçım çok dökülüyo ve kısa 200 lira:( bu ay ki ev kıramızı alsam ve saçı alsam

Güncellemeler:
2 yıldır tedavı goruyorum!hemen laf edıyosunz :( ailemi düsündügümü inanmayın siz.size soran da kabahat
her şeyimi kendim alırım.yazları calısırm:(
maddi sıkıntıda olduklarını soylemem dogru olmaz ben sadece yük olmamak ıcın onlardan bısıler ıstemem

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlar uzerinden 2 saat geçmiş ...

Her nedense , bayların hepsi al demiş , bir aklı başında cevap bayandan gelmiş. Ailenin o parayı hemen yerine koyacağından zerre şüphe duyuyorsan , bir saç için o paraya dokunma, zira bu evin ekonomisini temelden sarsacak bir hareket, ayrıca sana duyulan güvenin de dibe vurması olur. Kendilerine danışman , oluru alman ve sonra buna yönelmen en doğrusu.

2|0
    0|0
    • aileme tabiki danıscam evın ekonomısını cok etkılemez hatta hıc etkılemez

Erkekler Ne Diyor 24

• maddi durum el veiyorsa yap bunda sıkıntı nerde

1|0
    0|0
    • 200 lıra alsam mı almasm mı

• evin paraya ihtiyacı varsa alma düze cıkınca alırsın ama yok şu an durum iyi borc harcta yok diyorsan al kullan sonucta oda lazım birseyse olucak tabi

• Yahu sen bunlara neden soruyon al gitsin bunlar kedinin kuyruğuna teneke bağlar ehehehe derler bilmiyonmu istisnalar hariç sizlere pıt:/

0|0
    0|0
  • ailen yani ebeveynlerin buna karar vermeli biz değil. bunu anne ve babanızla paylaşın. paranın sahibi onlar. biz belkide seni günaha sürükleriz. bence baban ve annenle paylaş. seni kıracaklarını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • İçini dökmüş kız.. Anlamak gerek ..

1|0
    0|0
  • saçlarının tekrar çıkma ihtimali yok mu.çıtçıt saç ne demek bilmiyorum

1|0
    0|0
    • peruk degıl.saca ek

• arkadaşım senin problemin saçının dökülmesiyle ilgili ise saç ektirmeyi düşünmelisin. ama maddi durumun elverişli değilse şimdilik bununla idare et. almanı öneriyorum 200 tl insanın psikoljisi mutluğu için para bile değil. eğer mutlu olacaksan al.

• öğle daha güzel olacaksan tak, demekki güEl olmaya ihtiyacın var:)

0|0
    1|0
  • şimdi kafaya taktığın şey ne tam olarak ?

1|0
    0|0
    • sac 200 lıra alsam mı almasam mı

• netten almam yahu bence sadece takılısını nasıl oldugunu gostermek ıcın attım onu sana ohoh benım alcagım sac bıle hazırda ıste

• o zaman bu kadar düşünüp olan saçınıda dökme al gitsin pişman olmazsın anladığım kadarıyla bu kadar dert etme ;)

• ne sacı bu ya 200 lira nasıl bi saç söyleseydin ben berberden toplar gettirirdim

1|0
    0|1
  • öncelikle geçmiş olsun. saçın için doktora gittinmi. doktor ne diyor önce ona bak derim. çözümü neymiş kaç para lazımmış sonra bunları sorarsın

0|0
    0|0
    • saol ama tekrar sacım ıcın ıkı yıldır tedavı goruyorm

• doktorun yap diyorsa yap. ailenin bunu sorun edeceğini sanmıyorum

• olmaz kızım izin vermıyorum

0|0
    1|0
  • çok büyük bir sorun derken ALLAH seni ıslah ettsin.

0|0
    1|0
    • amin insanları tanımadan yorum yaptıgın ıcın ALLAH seni daha cok ıslah etsin!

• Amin amin ıslah olmak kadar düzgün birşey yok emin olabilirsin. yazdıklarını okuyunca artık insanları anlıyabilyorum nasıl bir kişilik oldugunu anlaşılıyor büyük bir sorunmus.

• durum buysa ailenle konus onların seni anlayışla karşılayacaklarına emininm bu ailene yük olmak demek degildir

0|0
    0|0
  • Al ya nolacak. Her şey senin için

0|0
    0|0
  • gelecek aya bırak ta ben başka bişi dicem o fatıraflarında bi tane kardan bişey var

adam olmadığı kesin de ne o ?

0|0
    0|0
  • onlarıda düşün sıkıştırma üzmede

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok düşünceli biriymişsin.

0|0
    0|0
  • su an çalışıyomusun yoksa öğrencimisin

0|0
    0|0
    • ögrenciyim üniversiteye hazırlanıyorm

• maddi durumdan sıkıntıda olduklarını soylemem sadece yük olmamak için onlardan bişi istemem

• Eger maddi durumdan sıkınti yoksa seni anlicaklardir isteyebilirsin bence ama varsa dedigim gibi biraz bekleyebilirsin

• ailenle istişare ederek sonuçlandır

0|0
    0|0
  • Sen sacini bi sefer bi keci sütüyle yika birdaha dökülcekmi gör

0|0
    0|0
  • mantıklı bence.

0|0
    0|0
  • ekonomı sarsılmıyosa al keyfiye değil mecburi bi ihtiyacın ıcın harcamak ıstıyosun sonucta

0|0
    0|0
  • al bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • İyi hoş da bize neyi soruyorsun?

0|0
    0|1
  • al bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Al gitsin! !

1|0
    0|0
  • Kullan at.

1|0
    0|0
  • onun yerine doktora gitmeyi denesen... ev kirasını böyle bir şeye vermen aşırı bencilce ve hiç hoş değil.. benim çocuğum yapsa çok sinirlenirim..

0|0
    0|0
    • 2 yıldır tedavı goruyorum

• onlar ok veriyorsa sorun yok!

ayrıca sorunu ilk başta net sormadığın için tepki aldın..eğer sen de okursan ilk etapta nasıl anlaşıldığını daha net göreceksin.. ve eğer bir soru soruyorsan iyi yada kötü gelebilcek her yoruma açık olman gerek..bunu bilerek soru soruyor ve de cevap istiyoruz..burda herkes birbirini pohpohlamak, güzel cevaplar vermek ve de aynı şeyi düşünmek zorunda değil... amaç zaten farklı bakış açılarını görebilmek!

• haklısın.

• Ailenden gizli mi alacakcsin? Olayi anlamadim ki ben.

0|0
    0|0
    • yo aılemın haberı var konustum daha once yukarı da da yazdım ben alsam mı almasam mı dıye dusunuyrm 200 lıra

Yükleniyor...