Çok kırgınım fikirlerinizi almak istiyorum. Sevgilim ne yapmak istiyor?

Sevgilimle bir konu hakkında baya tartıştık ve dayanamadım o sinirle bitti dedim bunu dedikten sonra bana dha önce verdiğim sözü hatırlattı namusun üzerine yemin etmiştin ayrılmycaktın hiç dedi ve bu sözünü tutmadın sana nasıl güvenebilirim bir daha gitmemen konusunda dedi. Konuşma devam ettikçe kızgınlıklar yatıştı ve bana zaman ver dedi. Bunu yanlış anlama seni çok seviyorum ve özlemek istiyorum dedi bende tamam dedim daha sonra telefonu kapatmak istediğini yanına almayacağını söyledi keyfin bilir dedim .s Konuşma tarzına bak allah belanı vrmesin kyamam ama olmuyo kib bb dedi ve konuşmadık bir daha ama facede ilişki duryo kaldırmadı son mesajı kafamı karıştırdı ne yapmak istiyor :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• telefonu kapatıp yanına almıycaksa yanlıs kulvarda kosturmaya gıdıcektır...

0|0
    0|0
    • Çalışıyo gitme ihtimali yok

• stresliyken birinin üstüne gıtmıcen kırılırsın anlayıs o zaman

• Hatalı olduğu halde haklı duruma düşmesinden nefret ediyorum sonra ilişkiyi bitiren suçlu olan ben güvensizlik hissettiren ben oluyorum yoruldum artık kendini sadece benim yerime koy diyorum yok aynı

Erkekler Ne Diyor 2

• gecmıs olsun arkadasım sevgılın en ıyısını demıs sana

0|0
    0|0
    • Ama haketti. Sorunu anlatmadım farkındaysan

• kırgınlıga gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni surundurmeye calisiyor.. erkek iste seni bole surundurcek seviyorum affet dedirtcek egosunu tatmin edicek.. ona demen gereken sey yanlısının farkında oldugun ama onu herseyden cok sevdigin fakat boyle birseyde hemen onun uzaklasmasının da yanlıs oldugu.

0|0
    0|0
    • konuşmuyoruz ki artık zaman istedi ama en son yazdığı sey "Konuşma tarzına bak allah belanı vrmesin kyamam sana ama olmuyo kib bb" oldu bu ne demek oluyo anlamış değilim ama koşmcm peşinden

• hem istiyo hemde pesnden getirtiyo bırak biraz zamanla gelcek zaten sana

• gelmezse diye korkuyorum. Bu korkuma rağmen yine gitmeme kararındayımm dönmesini aramasını bekliycem bakalım

Yükleniyor...