Ayrılık yaşayan kişilerin tekrar ilişkiye başlamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Önceden ayrılık yaşayan kişiler tekrar yeni bir ilişkiye başlamalarını nasıl değerlendiriyorsunuz? Etrafınızda şahit olduğunuz kişilerde ne tür sonuçlar çıktı ortaya ? ''Şahsen ben önceden yaşanmış ayrılıkların tekrarın alınan ilşki kararlarının olumsuzlukla sonuçlandığına şahit oldum''.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir ilişki de bir kere kopuş yaşanmışsa,bu kopuşun telafisi olmuyor.Çünkü hiçbir ayrılık nedensiz olmaz.Kişilerin uyumsuzluğundan dolayı olur.Hislere yenik düşüp,tekrar ilişkiye başlamak sadece süreci uzatmaktan başka bir şey değildir.Aynı şeylerin tekrarı kaçınılmazdır.Kısacası tekrar,aynı sorunlardan ayrılma kaçınılmazdır.

Gerek arkadaşlarımdan,gerek kendimden bildiğim bir durum bu...İkinci şanslar hep daha büyük hüsranları beraberinde getirmiştir.Bu %95 böyledir.Arada istisnalar olabilir fakat çok zor...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olmuyor , olmuyor, olmuyor... 4 yıl boyunca unutmaya çalıştım affettim ayrıldık , tekerrür etti aynı şeyler.

0|0
    0|0
    • Bende ikinci kez ilişki kararı alan kişilerin mutlu olduğuna şahit olmadım.Hep patlak teker üzerinde giden bi araba.Her an tekliycekmiş gibi.

• Ayrilik yariyor bazen kiymet anlamak icin.

0|0
    0|0
    • Kıymetini bilenler için tek bir şans hayatının dönüm noktası olabiliyor.Tabi bunun temelini iyi atmak gerekiyor.Her insan ikinci bir şansı hakedecek kadar şanslı olmuyor.

• tabi hemen başlamasını tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Yaşadım bu olayı olmadı yapamadık biten bi ilişki ikinci kez geri başlamazmış öğrenmiş oldm

0|0
    0|0
    • Ortada ilk ayrılıktan kalan bir güvensizlik,karşındakine karşı tekrar yine mi şüphesi akıllarda.Yani ilk olduğu kadar bağlılık kalmıyor.

• Aynen öyle olmuyosa olmuyo zorlamaya gerek yoktu..

• Hadi ozaman eyvallah diyelim.Yolları açık olsunn..

• Ben 6 ay ayrı kaldım, 4 aydırda sıkıntısız ılışkı yasıyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...