Neden kas yaşıyorsunuz?

Neden kas yapıyorsunuz? Biz beğenelim diye mi yoksa sağlık için mi sağlıklı yönü var mı bilmiyorum ama. Siz kas yapmasanız biz de kaslı kişileri ayırmak zorunda kalmazdık.

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden kilolu hantal biseydim. Sonra bir kızdan hoslandım. Ona layık olmadığımı onun beni arkadaş olarak gördüğünü düşündüm hep. Kendimden soğudum bu arada kendime bakmaya basladım..10 kg verdim.. Zayıflarken spora bir başlangıc oldu. Kas yapmaya basladım. Zamanla kendimi bu şekilde daha iyi hissettiğimi farkettim. Zayıfladım , vücut yapmaya devam ediyorum. Şu an boksla uğraşıyorum :) İşin kötüsü de o çok samimi olduğum o kızı bırakıp gittim hiç bir şey söylemeden.

0|0
    0|0
    • Sana bir öz güven gelmiş :)

• Yani ama hepsi kendin için. Şimdi kötü mü yani.

• Hayır kötü değilde keske kücükken baslasaydım bırakmadan diyorm. Neyse iyi geceler bayan

En İyi Kız Görüşü

• Benim birçok sporcu arkadaşım var. İki tanesini örnek vereceğim. Biri düzenli olarak spor yapar, katkı maddesi içeren saçma sapan tozlar kullanmaz. Uzun boylu, zayıf sayılabilen bir çocuk. Görünürde kaslı görünmüyor ama çok güçlüdür. TDF'nin parmakla gösterilen dağcılarından. Bu eleman günlük sporunu yapmak zorunda, diyet yapmak zorunda yoksa bir tırmanış sırasında hayati bir sıkıntı yaşayabilir.
    Diğeri de spor salonunda vakit geçiren, protein tozuyla vücudunu balon gibi şişiren bir eleman. Yüzüne bakıyorsun 20 yaşında gibi vücuduna bakıyorsun 35. Çok saçma ve orantısız. Bana kalırsa bu tür insanların tek amacı dikkat çekmek. Kendisi veya sağlık için spor yapan insan bu şekilde spor yapmaz.

0|0
    0|1
    • Farklı farklı amaçlar. Çok sisirilmis olan görüntü için genel

• Keşke protein tozunun ne olduğunu bilsen, daha sonra burada yorum yapsan

Erkekler Ne Diyor 28

• Spora gitmeyi düşünüyorum karın kası için. Ama kızlar için değil , aşırı hareketlisindir , aynaya baktığında aşırı hoş duruyo. Özgüvenin falan depolanıyor. Aynada yağ fıçısı görmek yerine kaslı bir vücut görmek daha mantıklı karar sanırım.

0|0
    0|0
  • Kari kiz icin % 90 lik bir dilim var yapan benim derdim kendimi buldugum mutlu oldugum icin yapiyo olmam

0|0
    0|0
  • Seneye tatile gidicem. Ve bu sene universiteye basliyorum. Bu yüzden 2 gun icinde yaziliyorum spor salonuna

0|0
    0|0
  • Depresyondayken stres atmış oluyorum. Hem güçlü olmak görünmek için hemde ruhsal olarak rahatlatıyor beni

0|0
    0|0
    • Yani daha iyi hissettiriyor

• Bakalım zaman ne gösterecek :D

• :) :)

• valla erkekler bayağı kendilerinden hoşlanmaya başladı spor salonlarında. muhabbetleri bir görseniz varyaaa uffffff.

0|0
    0|0
    • Nasıl mesela kendi kendini mi övüyor?

• Önceden de derlerdi ta o zamanlar gayet yoktu :) başka bişey sanirdim :)

• Gay yoktu gayet olmuş :)

• Valla yaparsam, sadece şunun için yapıyorum diyemem. Nedensiz yaparım ben, can sıkıntısından. :D Bir taraftan sağlıklı olmak için, bir taraftan özgüven, bir taraftan kızlar. Bilmiyorum o an artık hangi ruh halinde olursam. :D

0|0
    0|0
  • ben mesela cok hosuma gıttıgı ıcın yapıyorum kendımı gelıstırmek adına kendıme önem vermek adına. hayattakı hiç bir şeyimi kadınlar begensın dıye yapmam

0|0
    0|0
    • Yani insan kendini önemli görmeli kendini iyi hissetmeli. Mantıklı.

• benım ıcın oyle baskası ıcın bılemem hanımefendı

• Şahsen kastan nefret ederim. Niye bilmiyom ama zamanım değerli benim ake. En nefret ettiğim oyunu oynarım gene de kas yapmam. Sırf güçlü gözükmek için veya kızlar için kas yapçaksam öliyim daha iyi.

0|0
    0|0
  • Karılar için yapmıyorum. Sadece Vücudumu Dinç tutuyorum

0|0
    0|0
  • Çoğunluğu spor salonuna 2-3 kız düşürmek için gidiyor.

0|0
    0|0
  • Spor olsun ya da sağlık için diye yapıyorum diyenler yalan söylüyor , o kadar ilacı sağlık için kimse içmez yemeyin milleti.

0|0
    0|0
    • İlaç alarak mı oluyor? :O

• Var tabiki hem maddi hem sağlık.

• Gerek de yok sönüyosa

• Kızlar için yapan gitsin medcezir de izlesin.

0|0
    0|0
    • Çok aptal bir dizi ya izleyen var ki ama tv de hala :(

• Kas yapmak degil mevzu. Guzel bir vucud saglikli bir vucud mesele. Asiri kas yapanlar birsey diyemem.

0|0
    0|0
    • Görünüm için sırf onlar ya

• BB :)

• Bye

• Yapmıyorum adonis yeterli

0|0
    0|0
    • O alttaki karın kasları demi

• özgüven için

0|0
    0|0
  • Senelerce o eziyetlere kadınlar için katlanacak kadar aptal deilim. Ben sadece sağlık icin yapiyorum

0|0
    0|0
    • ve aynı zamanda bu çağda erkeğin güclü olması gerekiyo malum

• İşşallahh ne diyim :)

• insallah bu is iradede gerektirir

• Hem spor hemde kızların dikkatini çekip diğer insanlardan farklı olmaz için

0|0
    0|0
    • Açık sözlülüğünü tebrik ediyorum herkes inkar etti

• Sağlığım için

0|0
    0|0
  • Sağlık için

0|0
    0|0
  • Ben çok kaslı biri değilim ama , yapıyo olsaydım kızlar için yapardım. Net :)

0|0
    0|0
  • kendim için yapıyorum bence çok iyi bir şey

0|0
    0|0
  • Sizle ne alakası var

0|0
    0|0
    • Bilmem işte neden bir ihtimal sordum

• Estetik açıdan güzel ve de sağlıklı her zaman 1 adım önde olmak guzel

0|0
    0|0
    • Sağlık açısından yağ yerine kas var o mu oluyor?

• Yani sağlık açısından nasıl onu sordum. Yağ olmuyor eriyor onun yerine kas

• Yağın az olduğu bir vucut ile bel simidi oluşmuş göbekli bir vücuttan daha sağlıklı degilmi?

• yapmiyorum. tembelim. ugrasamam

0|0
    0|0
  • Futbolcuyum ve sağlığım için yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Kendimize güvenimiz gelsin ve sevdiğimiz kızı aç gözlerden koruyabilelim diye :)

0|0
    0|0
    • Daha mı güçlü oluyor? Nasıl koruycan?

• Mantıklı :)

• Teşekkürler ;)

• Kası severim.

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayında kızlar için götümden terler akıtamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tabiiki biz istiyoruz diye :D

0|0
    0|0
  • Spor bağımlılık yapıyor

0|0
    0|0
  • kezbanları yatağa atmak için yaparlar genelde.<3

0|0
    0|0