Başım dertte... ne yapacağım ?

Bundan bir ay önce eski sevgilimin beni aldattığını öğrenip yeni sevgilisine de harseyi anlatmıstım... Sonra bunlar yine barışmışlar.

Bir aydır ben ikisiyle de uğrasmadığım halde,bir gün eski sevgilim bana yine tehdit mesajları atmaya başladı...

Meğerse biri benim adımı kullanarak bunları rahatsız ediyormuş...

Hatta kızın annesini arayıp evlenmelerine mani olmak için ikimizi de aldattığını falan herseyi anlatmış..

. Ben yapmadığımı nasıl kanıtlayabilirim ? Beni ailemi aramak ve aramızda gecen herseyi anlatmakla tehdit ediyor...ve araması benim hayatımın mahvolması demek...Başaka kötülükler de yapabilir ummadığın zamanda karşına cıkacak hersey diyor. ne yapmalıyım ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine acil bir sevgili bul yada dublör kullan ona deki sen ne saçmalıyorsun söylemiyim diyorum ama benim bir sevgilim var ve seninile ilgili herşeyi ben unuttum bile senle neden uğraşayımki felan de erkek arkadaşın da olmazsa konuşsun he bu arada senin ailen' e ararım anlatırım diyor ya anlatsın bakalım sen benim ailemi tanımıyorsun anlatırsan seni de beni de gebertierler filan de yanan birtek ben olmam dersin ayrıca ailen duysa ne olcak aranızda anladığım kadarı ile cinsellik olmuş iftira atıyor dersin şimdi okadar kolay değil ailen bile istese senin ilişki yaşadığını öğrenemez kanunen yasak ..

1|0
    0|0
    • korkmuyor ailemin öyle olmasından gözü karamış..ayrıca erkek arkadasım yok ve patdiye nasıl bulacagım. :( ailemin öyle birsey duyması bile yetr işte cünkü çok muhafazakarlar ...

• Bak bir erkek gözüyle bakıyorum eski kız arkadaşıma kinim var telefonunu iptal ettirmiş ayrı şehirlerdeyiz diyorsun bide sana ulaşması imkansız sana ulaşamayınca aklına herşeyi unutmak istediğini düşünücek . Elinde delil'ler var derken ne var anlamadım tutupta ilişkinizi video'ya kaydetmiş olamaz değilmi ? Konu burda çok uzadı özelden yazarmısın rica etsem takip edemiyorum ..

• ekledim...

Erkekler Ne Diyor 7

• Ah be neden tam anlamıyla tanımadığınız insanlarla sevgili olursunuz ki özellikle kızlar size bu sorum ? Sonra bütün erkekleri aynı görüyorsunuz nerde var apaçi nerde var çıkarcı hep yanlarındasınız ondan sonra böyle kıvranıyorsunuz. Birşey yapabileceği yok havlayan köpek ısırmaz hem ne diyebilecek ? ee şey ben kızınızla şunları şunları yaşadım da bir icabına bakın mı dicek? M.etme telefon açıp bunları söylemek mangal gibi yürek ister o yürekte onda varsa tehdit etmez direk yapar ayrıca ailende salak değil ya hoş sana güvenleri de vardır illa ki 1 gün şüphelenip seni sorgularlar sende inkar edersin sonuçta elin adamına değil sana inanacaklar.

1|0
    0|0
    • araycagına emin değilim ama büyük ihtimalle onu planlıyor. gözü karamıs yapabilir...ailem de bana inanacagına emin değilim...

• Kuruntu yapma birşey yapabileceği yok diyorum inanmıyomusun ?

• korkuyorum işte gözümü çok kararttım diyor...

• barıştığı hatun bunları planlıyordur .. tahdit eden insan korkaktır benim gözümde .. sana bir şey yaparsa sevdiği hatunun hayatını karartabileceğini bilmesini sağla ..

1|0
    0|0
    • nasıl karartabiliim ki tabi sadece blöf yapacapım

• dediğim gibi daha önce benzer durumlarda yardım ettim .. iş hayatına girince insan biraz kendini işlere kaptırıyor o yüzden ne zamandır bazı şeylerden uzağım .. ama konu zorbalık olunca dayanamam ve yardım ederim gerçekten de .. güzel güzel anlaşmak varken birisi zorbalık yapıyorsa ben onun karşısında olurum .. en kötüsü karakolluk olurum ..

• tesekkür ederm öyle birdurum olmması için ugrsacagm bakalım...

• zor olsada ikisiylede yüzleşmelisin bence. ilk olarak bunu yapmalısın. başka türlü kendini zor aklarsın. ikisinide karşına alıp burada yazdığın gibi anlatmalısın.

1|0
    0|0
    • biri başka biri başka şehirde ben de başka şehirdeyim... nasıl yüzleşeceğim onlarla ..

• bak benim söylediğim gibi işte. kız arkadaşına söylemenden çekiniyor. aynen söylediğim gibi bir mesaj yaz bence. olmayan birşey için rahatsız edip durma. eğer devam edersen sürekli beni aradığın yada mesaj attığını söylerim kız arkadaşına de. bu durumdan çekinecektir ve birdaha rahatsız etmeyecektir. çünkü ne olursa olsun hiç bir sevgili ne nedenle olursa olsun sevgilisinin eski kız arkadaşıyla konuşmasını istemez.

• cok haklısın aslında üzerinden bir gün gecti ama yine de atsam mı öyle bi mesaj...

• böyle saçma böyle basit böyle sıradan böyle dandik böyle gıvır zıvır bir intikam yöntemi yok ne la bu :D

1|0
    0|0
  • ıspat edemezsın ama konusmayı deneybılırsın bır ıhtımal dıyorum kı konusark ıkna etmen mumkun

1|0
    0|0
    • ikna yoluna gittim, dinlemiyor bile beni. senin yaptığını öğrendim diyorr.. ama ben yapmadım nerden ne öğrenebilir ki ?

• ben anladım senın de anlamıs olman gerekırdı bu ısın uzerıne dus bak şu anda beraber oldugu kısı cıkacak bu ısın altından

• pekine yapayım simdi ben :S

• Allaha havale et, 2.5TL.

1|0
    0|0
  • 40 yıllık pembe dizi tutkunuyum, böyle entrika görmedim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kanıtlmak için çaba sarfetme , ama ilk yaptığın hatadan ötürü zanlı konumuna düşmüşsün .Eski sevgilin denen kişiyle konuş tekrar ...

0|0
    0|0
  • Öyle kolaydı zaten. Ailene her şeyi anlatıp köşeye çekilceğini falan mı sanıyor. Hiçbir şeyi sen tek başına yaşamadın. Eğer ailene anlatırsa ailenin sadece sana yüklenceğini düşünmüyorum. Sonuçlarına o da katlanırki bunu göze alamaz.

0|0
    0|0
    • peki ya göze aldıysa ? o zaman ne yapmalıyım...

• iğrenç bir şey bu. Nasıl güvendin anlamıyorum. İnkar etceksin ailene karşı yapabilceğin bişey yok

Yükleniyor...