Neden hep kötü çıkar, iyi insan çıkmaz ki insanın karşısına neden?

Sen iyisin fakat karşına çıkan insanlar tam bir pislik (sevgili eş konusunda) neden iyi insanların cidii düşünen insanların karşısına aradığı gibi bi insan çıkmaz? neden çıksa bile bi engel çıkar gider?

tamam işte bu benim isteediğim bi insan dersin bi bakarsın çeker gider.neden bizler istediğimiz insanla çıkıp evlenemiyoruz? çok istediğimiz birşey neden olmuyor.kafa yapımız uyan bir insanla engel çıkıp ayrılıyoruz? bizim de bir gün karşımıza iyi bir insan çıkacak mı? daha doğrusu sevemeden ısınmadan bir evlilik mi yapacazğız? bu beni ürpertiyor biraz.çünkü hiç içime doğmuyor mutluluk..

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Hep kurtlu elma yiyecek degiliz,elbette dogru insani bulana kadar kurtlu,curuk elmalari sececegiz.

Her curuk olan elma mutluluga az kaldiginin gostergesi..Tabiki edindigin tecrubeleri hayatinda uyguladigin muddetce.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence olaylara iki yönlü bakmalısın. Karşı tarafta sorun ararken aslında aradığın sorun sendede olabilir, bulduğun kişiye göre belki sende kötü birisin, olamazmı? Ama iyi insanların karşısına iyi insanlar muhakkak çıkıyo! Ben şahsımca iyi bir insan/sevgiliyim diye düşünüyodum ve Allahta bana aynı değerde bir insan verdi, buna inanıyorum, mutluluklar..

0|0
    0|0
  • Dogru insan karsına çıkmamış demek ki. Yanlış insanların çıkmasını nasıl bir insan tipiyle mutlu olamam sorusunun cevabı olarak görebilirsin.

Bunlari seçerken yaptığın hatalardan ders alabilirsen dogru insani bulman daha kolay olabilir.

Yanlış insanla mutlu olayım diye kendini zorlamaktansa yalnız kalmak daha guzel.

0|0
    0|0
  • çünkü yaş aralığın 18-24 ilerde mutlaka çıkar merak etme...

0|0
    0|0
  • önyargılarından kurtulmadığın sürece senin için herkes pislik önce kendini,insanlara bakışını değiştir,sonrası gelecekdir...

0|0
    0|0
  • :)) bence neden iyi insan çıkmıyor biliyor musun karşına yalnış yerde aradığın için

0|0
    0|0
    • evet

• mesela?

• yaşadğın ortamı nasıl onu bilsem daha rahat yorum yazarım ... bence kendi görüşüm bu barda cafede düzgün bir insan bulamazsın

Kızlar Ne Diyor 5

• neden iki tökezleyince yürümekten vazgeçiyoruz

ya da neden kalkar kalkmaz koşmak istiyoruz?

her şeyin zamanı var önce apalarız ve en güzel zaman budur

sonra düşe kalka yürümeyi öğreniriz canımızın yanmasına rağmen vazgeçmeyiz

ve sonra yürümeyi öğrendiğimizde taşa takılırız, biri çelme takar tekrar düşeriz

eee şimdi tekrar apalamaya mı başlayalım

0|0
    0|0
  • İyi- kötü zıtlığı vardır her zaman kendin gibi bir insan bulamazsın bu yüzden kötülerin karşısına her zaman iyi iyilerin karşısına her zaman kötüler denk geliyor.Senin burada yapman gereken tek şey sabretmen.

0|0
    0|0
  • Bence seven insan herzaman kaybediyor hele bide bayansan kaybetmekten yana oynuyor kader bize. Erkekler kendini seven değerini kıymetini bilen bizlere, sevgimize teşekkür olarak terketmeyi layık görüyor sanırım. Eğer horgörüp sevgisine ihanet etseydik inan şuan istediğimiz en güzel yerlerinde olurduk kalplerinde ve hayatlarında. Ama sevip ihanet etmezsek sevgisine böyle uzaktan bakar geçmişimize iç geçiririz işte. Keşke kalır belkide bir ömür dilimizde. Hem benim yaşadıklarımdan hemde çevremde gördüklerimden ben bunu çıkardım. Yapacak tek şey ne biliyormusun bir insanı kendinden çok sevmiyceksin. Kalbine biyerden sonra dur demeyi öğreneceksin ki mutlu olan taraf biz olalım.

0|0
    0|0
  • bi gün seni seven çıkar karşına çok sever ona göre doğru insansındır.ve sen ozaman çekip giden olma olurmu bu sorduğun soru aklına gelsin.

0|0
    0|0
  • iyi ve kötü kavramı kişiye göre değişkenlik gösterir bu yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...