Muay thai sporu?

Hakkinda bilgilendirirseniz beni arkadaşlar mutlu olurum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kıza göre değildir zannımca.
    Rakip sarıldığında etkisiz kalan bir spor dalı.
    Sana anlayacağın şekilde söyleyim bayan,
    Genelde 9 organ dövüşü olarak geçer. çokta serttir darbeleri. teknikleri yerine oturduğunda ayakta kalmayı başaracak babayiğit çok yoktur.
    Ona göre de sağlam bir vücut veriyor tabii ki fakat dediğim gibi her spor gibi bununda zaafları var.
    Şahsen tekvandodan gelme bir boksör olarak diyebilirim ki, tekme ap ayrı bir dünya. çocukluktan başlayan birisiyle aynı seviyeye gelmeniz imkansız gibi birşey. o yüzden kendinize yeni birşeyler eklemekle uğraşmak yerine elinizdekileri kullanmayı öğrenmeniz en doğrusu olacaktır. vuruş olarak boks gayet ideal ve gardı da çok sağlam. low kick ve naryo chakiler haricinde tüm tekme ve yumrukları engelleyebiliyor. sizin asıl sahip olmanız gereken asıl, judo gibi aikido gibi rakibin gücünü kullanmaya dayalı bolca teknik barındıran sporlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaa muhteşem bir spor ama dayanikli olman lazim güç lazim

0|0
    0|0
    • Lisede kendini koruyabilir mi kardeşim bu sporla

• Korur tabi felaket derecede özgüven veriyor insana

Erkekler Ne Diyor 8

• Zor ve en tehlikeli sporlardan, bir bayana ağır gelebilir ve bu sporda sakatlanma riski yüksektir. Ben sana kesinlikle kick boks öneririm, giden bir kız arkadaşım var milli sporcu ve gayet iyi öğrenmiş.

0|0
    0|0
  • En ölümcül 10 dövüş sporundan biri diye biliyorum

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=IHn81sTZ8Uw

tam olarak böyledir. Herşey var karışık

0|0
    0|0
  • Dövüş sporunun Kral'ı 👑

0|0
    0|0
  • Sokak dövüşü Diyoruz biz kısaca..

Dövüş sporlarına merakın varsa kick boxla başla.

0|0
    0|0
  • Sert spordur antremanlar sırasında bir yerini kırma ihtimali yüksektir 3 ayda öğrenirsin ama

0|0
    0|0
  • yapan herkes suratsız oluyo yapma

0|0
    0|0
  • takla atıyon sürekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...