Eşiniz elden ayaktan kesilse ne yapardınız?

Birbirinizi severek evlendiniz fakat birgün bı kaza oldu eşiniz elden ayaktan kesildi. Tuvalet ihtiyacını bıle karsılayamayacak durumda. Herşeye rağmen ona bakar aldatmazmıydınız yoksa yıne baar fakat gizlice bır sevgılımı edınırdınız yoksa kendı haline bırakıp boşanır başka bırıylemı ewlenırdınız?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• sen ne diyorsun? benim canım canımın içi, sevdiğim erkek, yatağımı paylaştığım erkek o hale düşecek ve ben onu aldatcam, bırakıp gitcem? hayat zevklerden ibaret değildir. sırf o elden ayaktan kesildi diye seks yapcak başka birinimi bulcam? Yada onu bırakıp o halde gitcemmi. insanlar neden var bu hayatta ? sevmek sevilmek bir yuva kurmak mutlu olmak için. bir kere ben öyle kahrolurumki başkasını düşüncek aklı bulamam kendimde. onunla bende hasta olurum. ona bakmak rahatını sağlamak için kendimi süpürge ederim. o benim aşkımdır. o benim hayatımdır. fiziksel ihtiyaçlar geçer. ama manevi ihtiyaçlar hep kalır. ben o halde bile onun gözünde bana olan sevgisini görüyorsam sçarm fiziksel ihtiyaçlara. .

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• benim yaşadığım ortam öyle çok rahat bir yer değil

ama geçen yıl öğrendiğimde ağzımı açık bırakan bir durum olmuştu.

adamın karısının belden aşağısı felç olunca bir yardımcı tutuyor

yardımcı kadına gözü gibi kendi kardeşi ablası gibi bakıyor ancak zaman içerisinde ateşle barut aynı yerde durmaz ya adamla aralarında bir şeyler başlıyor

bu esnada evin içinde neler yaşandı kimse bilemez

ama benim bildiğim kadarıyla adam karısının gönül rızasını istiyor tabi bu esnada karısına da hala sevgi şefkat gösteriyor

felçli kadın razı olunca adam karısıyla anlaşmalı ayrılıyor ve yardımcısı ile evleniyor

tabi bunlar sessiz sakin ve kadının gururu parçalanmadan yapılıyor.

ve yardımcısı bildiğim kadarıyla hala o bayana ablası gibi bakıyor.

saygı duyulası bir durum

0|0
    0|0
    • bence çok yanlış öyle bır insana bakarım eger öyle bır şey yapılaksa en azından gızlı yapılsın onu rencıde etmemek için

• zaten gizli yapılan bir şey

üzerinden sene geçtikten sonra öğrendim ve ailenin yakını olan birinden tesadüfen duydum

ben hala ikisini evli sanıyordum

• Bunla ilgili bir yazı okumuştum...

Yaşlı bir adamın karısı alzeimer hastası ve bu yüzden hastanede yatmaktadır.Eşi her sabah ziyarete gidip hastanenin bahçesinde kahvaltı yapmaktadırlar.

Bir sabah yaşlı bir adamın akrabası eve ziyarete gelir ve ona bugün hastaneye gitmemesini halletmeleri gereken önemli bir mesele olduğunu söyler..Yaşlı adam karşı çıkar.."Hayır gitmeliyim eşim beni kahvaltıya bekliyor.." Bunun üzerine yaşlı adamın akrabası cevap verir..."Boşver gitme zaten birşey hatırlamıyor.Gitsen de ne olacak seni tanımıyor bile." Bunun üzerine yaşlı amca şöyle cevap verir:

"Ama ben onun kim olduğunu biliyorum."

1|1
    0|0
  • ALLAH korusun kendimi düşündüm bir an öyle bir durumda olduğumu ve karşı tarafın yanımda olmasını isterim beni bırakmamasını isterim aynı şekilde bende karşı taraf için bunu yaparım.Onun gözlerinin bir bakışı yeter ona yardım ederken alıcağım hazzı tahmin bile edemiyorum insan işte böyle zamanda sevgisini ispatlayabilir gerisi boş.

0|0
    0|0
  • Elden ayaktan kesilmedi ama sevgilim kaza geçirdi.Yemeğinide yedirdim ilacınıda içirdim.Hergün yanında da bekledim.Evlendiğimizde elden ayaktan da kesilse yinede bakarım.Allahım sabrını gücünü kuvvetini veriyo.

0|0
    0|0
  • Seven,Vicdanı, Merhameti olan herkes bakar ve aldatmaz.

0|0
    0|0
  • ALLAH göstermesin..

sevdiği insanı kim o şekilde bırakabilir ki..

ya bırakanın insanlığından şüphe duyarım..

onunla sadece yatak odasını paylaşmak için değil; ömrümü paylaşırım

hem zaten evlilikler de bir ömür birlikte olmak için değil midir?

Büyük konuşmuyorum fakat;

herşeyden de önce o bnim eşim ve sonuna kadar yanında olmaya çalışır..

o şekilde bırakmazdım..

ALLAH KORUSUN kimseye böyle bişey yaşatmasın..

0|0
    0|0
  • bırakmazdım evlenirken bile iyi günde kötü günde beraber olucağımızı söylemiyor muyuz en ufak bir hastalıkta tekme atıcaksam neden evleneyim

0|0
    0|0
  • yardımcı olurdum

0|0
    0|0
  • Eli,ayagi,duyu organlari herbirseysi olurum.

iyi gunde,kotu gunde diye soz vermedik mi?

0|0
    0|0
  • anca beraber kanca beraber..bana sadakatsizlik yapmadığı sürece hep yanındayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• boşanmam, ona bakarım ama ihtiyaçlarımı giderecek sevgili değil ama bir bayan arkadaş edinirim... birsürü eksi görüyorum ufukta... :)))))))) dürüstlük adına söylemek zorundaydım :))

0|0
    0|0
  • sevdigin elden ayaktan kesilirse, eli ayagi olursun. aynisi senin basina gelse, sirf bu yuzden seni terketse ya da aldatsa ne hale gelirsin his dusundun mu? hayatinda her seyi kaybetmissin, guvendigin tek insan da sana bunu yapacak. ben yaninda ve sadik kalirdim, illa bir baska beden gerekmiyor bazi "ihtiyaclar" icin, ayrilacaksam da duzeldiginde ya da duzelme imkani yoksa uzun yillar gecip razi oldugunda ve hala ona destek cikabilmeme izin verdiginde yapardim bunu da.

0|0
    0|0
    • süpersin her zaman ki gibi.Ağzına yüreğine sağlık...

• Allah kimseye yaşatmasın fakat "lafla peynir gemisi yürümez".. =((

0|0
    0|0
  • Bu söylenilen bakardım, yanında olurum gibi sözler güzel ama bir süre sonra öyle olmuyor maalesef erkekte kadında başka arayışlara giriyor yakın çevremde şahit oldum, öyle helal süt emmiş insanlar zor bulunur ama allah herkese hayırlısını versin...

0|0
    0|0
  • Baska biriyle evlenmektense bakimi konusunda yardimci olabilecek birisini bulurdum.

Çalışmak zorunda degilsem basınin ucundan ayrılmazdim.

0|0
    0|0
  • iyi günde,kötü günde...ne aldatır nede onu tek başına bırakırdım...

1|0
    0|0
  • Yaw sabah sabah moralim bozuluo... Böle okuorum.. Ben ömrümü adarım ona ya

0|0
    0|0
  • Başka bir kadına yönelip yönelmeme konusunda büyük konuşamam ama onu terk etmezdim.

0|0
    0|0
  • ... Gelde sevgini görelim diyorsun.Peki !

0|0
    0|0
Yükleniyor...